Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny skracacz linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własny skracacz linków (/Temat-Wlasny-skracacz-linkow-104975)

Strony: 1 2


Własny skracacz linków - kasiak - 30-12-2014 15:11

Witam czy stworzenie własnego skracacza jest jakims problemem? cięzko go zainstalować na własnej stronie?

i czy posiadając taki skracacz można od razu zrobić sb np. 100 skróconych linków? Smile


RE: Własny skracacz linków - venzer - 30-12-2014 23:19

(30-12-2014 15:11)kasiak napisał(a):  Witam czy stworzenie własnego skracacza jest jakims problemem? cięzko go zainstalować na własnej stronie?

i czy posiadając taki skracacz można od razu zrobić sb np. 100 skróconych linków? Smile

Co do stworzenia własnego skracacza będziesz potrzebować odpowiedniego skryptu, hostingu i domeny. Jeżeli nie jesteś programistą to zostaje kupić gotowy skrypt.

Co do drugiego pytania to nie wiem o co dokładnie Ci chodzi. Masowe skracanie linków oferuje wiele serwisów więc jeżeli potrzebujesz skracacza tylko do tego to skorzystaj już z gotowych serwisów. Chyba że źle rozumiem pytanie wtedy mnie popraw lub rozwiń.


RE: Własny skracacz linków - kasiak - 31-12-2014 20:22

(30-12-2014 23:19)venzer napisał(a):  
(30-12-2014 15:11)kasiak napisał(a):  Witam czy stworzenie własnego skracacza jest jakims problemem? cięzko go zainstalować na własnej stronie?

i czy posiadając taki skracacz można od razu zrobić sb np. 100 skróconych linków? Smile

Co do stworzenia własnego skracacza będziesz potrzebować odpowiedniego skryptu, hostingu i domeny. Jeżeli nie jesteś programistą to zostaje kupić gotowy skrypt.

Co do drugiego pytania to nie wiem o co dokładnie Ci chodzi. Masowe skracanie linków oferuje wiele serwisów więc jeżeli potrzebujesz skracacza tylko do tego to skorzystaj już z gotowych serwisów. Chyba że źle rozumiem pytanie wtedy mnie popraw lub rozwiń.

co do 2 to chodzi mi o to, żebym nie musiał pisać nazw skrótów ręcznie 1,2,3.4...25...100 tylko jednym kliknięciem żeby wskakiwało mi od razu 100 linków


RE: Własny skracacz linków - surfer0700 - 02-01-2015 05:06

@[kasiak] wszystko zależy od skracacza, ale to o czym napisałeś jest do zrobienia. Smile


RE: Własny skracacz linków - kariolmax - 12-01-2015 20:22

A mógłby ktoś dobrej woli udostępnić taki skrypt/pliki do wrzucenia na hosting? Byłbym bardzo wdzięczny! Smile


RE: Własny skracacz linków - Kickster - 12-01-2015 21:08

@[TeYroXOfficial] obczaj, Twoje klimaty.


RE: Własny skracacz linków - TeYroXOfficial - 12-01-2015 21:11

Skryptów jest masa, mogę dać dobry skrypt (wersja nulled starczy), jak jesteście chętni to zapraszam na pw, mogę również pomóc z instalacją. Lol


RE: Własny skracacz linków - krazu - 13-01-2015 13:19

ale po co od razu nulled skoro można z powodzeniem korzystać z darmowych skryptów.
Ze swojej strony mogę polecić http://yourls.org/


RE: Własny skracacz linków - asiorek - 13-01-2015 13:56

@[krazu] Linki nim nie sa maskowane.. Smile Lepiej dać pare złotówek programiscie, napisze wam skrypt pod wasze wymagania, macie to co chcecie i potrzebujecie, a zwróci wam sie po albo godzinie albo dniu, albo tygodniu, zalezy jak kto pracuje..Smile Ja zainwestowałem w skracacz troche, i teraz all mi smiga : D


RE: Własny skracacz linków - inwestdomen - 13-01-2015 14:13

Pogadaj z jakimś programistą i on powie ile kosztuje taki skrypt. Jeśli masz swoją stronę to po prostu zainstalujesz go Smile A czy można zarobić 100 skróconych linków to zależy od tematu twojej strony (jeśli ty chcesz po prostu zrobić skracacz linków), jeszcze trzeba mieć popularną stronę, bo jeśli chcesz żeby to zrobili ludzi, a nie ty sam skrócił 100 linków, to trzeba jakiś trafik na stronie Smile))