Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Programy Premium (/Temat-Programy-Premium-104971)



Programy Premium - Kiljan - 30-12-2014 14:52

Witajcie!
Od stycznia systematycznie będą wprowadzane programy premium, programy te charakteryzować się będą unikalnością, wysoką konwersją oraz niewielkim dostępem do promocji. Do programów premium dostęp będą mogły mieć wyłącznie lojalni użytkownicy z wysoką zyskownością. Do programów premium będzie można się zgłaszać poprzez panel, po zaakceptowaniu przez nas. Wydawcy premium będą mieli oddzielną sekcje programów premium wraz z opisami dotyczącymi programów. O nadchodzących zmianach będziemy informować. Tak więc przyszli użytkownicy premium szykujcie się na konwersję ponad 10%! Smile


RE: Programy Premium - ppaa - 30-12-2014 14:54

Mówić sobie możesz. Ciekawe jak będziecie zaliczać haha. Jak w subach? Era FireSub zakończyła się w Sierpniu. Niby legalne programy haha. Konkurencja ładnie zalicza i są też legalne programy i regulaminy.


RE: Programy Premium - 4funsecond - 30-12-2014 14:56

Będzie pusta oferta?

@up
Każdy zdaje sobie sprawę ze jesteś od konkurencji. Jeśli jesteś tak głupi i myślisz ze nikt nie widzi twojego milionowego multikonta, to uświadom to sobie lub napisz do nich maile, idź do konkurencji.


RE: Programy Premium - Kiljan - 30-12-2014 15:20

(30-12-2014 14:56)4funsecond napisał(a):  Będzie pusta oferta?

@up
Każdy zdaje sobie sprawę ze jesteś od konkurencji. Jeśli jesteś tak głupi i myślisz ze nikt nie widzi twojego milionowego multikonta, to uświadom to sobie lub napisz do nich maile, idź do konkurencji.

Pusta oferta będzie lecz nieco inaczej, szczegółów nie zdradzamy ponieważ chcemy aby te programy były promowane w ścisłym gronie aby zachować maksymalną konwersję.


RE: Programy Premium - ppaa - 30-12-2014 15:23

(30-12-2014 14:56)4funsecond napisał(a):  Będzie pusta oferta?

@up
Każdy zdaje sobie sprawę ze jesteś od konkurencji. Jeśli jesteś tak głupi i myślisz ze nikt nie widzi twojego milionowego multikonta, to uświadom to sobie lub napisz do nich maile, idź do konkurencji.
Konkurencji? Nie zarabiałem na FireSub przed Wakacjami zarobiłem mało przeniosłem sie na inne programy a tam co nagle dniówki 100zł na tej samej metodzie


RE: Programy Premium - Kiljan - 30-12-2014 17:00

No i zbanowali zupełnie normalnego użytkownika... co za łobuzy...


RE: Programy Premium - widz12345 - 30-12-2014 18:45

Ciekawy pomysł, na pewno spróbuję jeżeli w ogóle się dostane Smile bo zyskowność u mnie cienko. Sad


RE: Programy Premium - piotrekprorok - 30-12-2014 18:48

W takim razie czekam na programy premium i mam nadzieję, że zaskoczycie czymś czego jeszcze nie było Smile


RE: Programy Premium - Kiljan - 03-01-2015 20:17

Na dniach będzie dostępna już sekcja premium Smile