Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora, dzielę się zyskami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora, dzielę się zyskami (/Temat-Szukam-mentora-dziele-sie-zyskami-104943)



Szukam mentora, dzielę się zyskami - Szymun - 30-12-2014 00:40

Kręcę się w kółko od dłuższego czasu, nie mogę się nigdzie zaczepić niezależnie czy próbuję ze skracaczami czy sub sms. Poszukuję kogoś kto pomoże mi się rozkręcić i w zamian za to obiecuję % z przychodów. Szczegóły do ustalenia, proszę o możliwie najszybszą reakcję.


RE: Szukam mentora, dzielę się zyskami - patulsky1337 - 30-12-2014 00:49

W sumie mentor nie jest potrzebny. Tworzysz stabilne konto na fb, znajdujesz minimum 200 realnych znajomych, spamujesz ( ale oczywiście pisząc inteligentne posty a nie pierdoły za przeproszeniem). Zarobiłeś ładną dniówkę? Tak? Następnego dnia powtarzasz. Polecam.


RE: Szukam mentora, dzielę się zyskami - michal1498 - 30-12-2014 01:13

Eh facebook i facebook >< Niestety nikt tu nie pomoże zarobić czegoś za darmo


RE: Szukam mentora, dzielę się zyskami - Szymun - 30-12-2014 01:28

Czyli na przykład mógłbym zrobić fake-konto z jakąś panienką, wrzucić fotki na jakąś grupę i napisać mirkom, żeby mnie zapraszali do znajomych?

Co masz na myśli pisząc inteligentne posty? myślałem, że to wszystko polega na napaleńcach klikających w fotki dziewczyn Smile czy jeśli zbiorę sobie kilkuset kolesi i będę co kilka dni udostępniał u siebie nową fotkę, to przejdzie?


RE: Szukam mentora, dzielę się zyskami - Klin - 30-12-2014 01:30

Zgadza sie, wszystko masz na forum. Co do szukania mentora - sluzy do tego osobny temat

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.