Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy - PPD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy - PPD (/Temat-Dziennik-Pracy-PPD-104942)



Dziennik Pracy - PPD - Lavilare - 30-12-2014 00:28

Postanawiam rozpocząć swoją przygodę z Pay Per Download. Mam zamiar zarabiać na wszystkich możliwych serwisach, chociaż narazie konta założyłem na rapidgator, fileshark oraz rapidu i przez jakiś czas tam będę uploadował.

Dziennik stworzony w celach motywacyjnych, może kiedyś zamieni się w coś czym będę mógł się chwalić (mam nadzieję) Big Grin

Rozpoczynam swoją pracę, pliki się uploadują. Dodam post wieczorem ze statystykami: ilość wstawek + ewentualnie zarobione pierwsze grosze Smile

Postępy będą aktualizowane codziennie.



RE: Dziennik Pracy - PPD - Voldir - 30-12-2014 00:29

Miło widzieć kogoś kto działa na PPD jeszcze Smile

Powodzenia Smile


RE: Dziennik Pracy - PPD - Lavilare - 30-12-2014 00:34

Dziękuję Wink

Myślę, że z odpowiednim zaangażowaniem można jeszcze coś zdziałać w PPD. Mam nadzieję, że mi go nie zabraknie Smile


RE: Dziennik Pracy - PPD - mucios - 30-12-2014 00:54

Nie wiem czy Rapidgator jeszcze płaci, bo ogólnie zniknęły linki do nich z DW, wiec zweryfikuj informację.
Z ciekawości gdzie masz wykupionego shella, bo może bym podziałał trochę jak za starych dobrych czasów, a i do PPA mi jest potrzebny Smile ?

Powodzenia życzę i wybicia się mimo ogromnej konkurencji Smile


Dziennik Pracy - PPD - Hybrid1990 - 28-11-2019 00:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.