Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Opcje Binarne (/Temat-Dziennik-pracy-Opcje-Binarne-104940)

Strony: 1 2


Dziennik pracy - Opcje Binarne - Varnity - 30-12-2014 00:16

Witam na moim dzienniku pracy Wink

Swoją przygodę z opcjami binarnymi zacząłem kilka dni temu, trafiłem na kilka dzienników pracy, i oszołomiony wynikami jakie osiągali użytkownicy na opcjach, postanowiłem zapoznać się z tym światem nieco bliżej.

Na początek zabrałem się za podstawowe informacje związane z opcjami binarnymi, czyli co to są opcje binarne, słownik pojęć itd.
Przede wszystkim pobrałem i skonfigurowałem MetaTrader4 do analizy wykresów, następnie zabrałem się za poznawanie świec - niestety nie bardzo wiedziałem jak z nich odczytać, kompletna pustka w głowie. Ale co tam, po paru dniach czytania, analizowania wykresów, wykres świecowy daje o wiele więcej informacji niż przykładowo liniowy.

Otworzyłem konto demo na platformie SpotOption, i co dalej? A no wybiorę jakąś parę walut i zainwestuje na chybił trafił, w każdą inwestowałem po kilkaset $, niestety to nie była tędy droga więc zmieniłem nieco taktykę.

Zmniejszyłem stan konta z 50000 do 100$ które rzeczywiście mógłbym w przyszłości zainwestować w opcje binarne, teraz margines błędu jest bardzo mały...

Poczytałem trochę o wskaźnikach do MT4 - pododawałem BarTimer i pobrałem strategię Fibonacciego, całkiem prosta strategia która jak dla mnie na początek jest całkiem skuteczna, zobaczę jak będzie służyć przez następne dni.

Zacząłem przeglądać różne pary walut na MT4 i szukałem Hossy lub Bessy, jednocześnie patrząc na strategię Fabonacciego.

Dodam również że grając na tej strategii lepiej mi idzie na pozycjach krótkich 60-90-120 sekundowej, na godzinnych nie bardzo mi idzie.
Oto rezultaty z dzisiejszego dnia(zarobiłem trochę więcej niż na obrazku ponieważ grałem na 15 minutowej) :
[Obrazek: 77572690775038450417.jpg]

Zysk: 23 $

Saldo: 123.05 $

Jutro mam nadzieję że pójdzie lepiej, a jeśli będzie w coś warto inwestować, to zaryzykuje więcej $ i spróbuję coś zagrać na pozycji godzinnej Smile


Dziękuje również użytkownikowi MLN za wprowadzenie i pomoc Smile


RE: Dziennik pracy - Opcje Binarne - Varnity - 30-12-2014 11:09

Dzisiaj wypatrzyłem trend wzrostowy na walucie USD/CHF o ile się nie mylę, do zamknięcia pozostała jeszcze godzina, oby trend trwał w najlepsze.
Dwie czerwone poziome linie oznaczają pozycję którą otworzyłemw danym momencie, tak dla ułatwienia
[Obrazek: 13128057986888779622.jpg]

Wykres z 4 godzin
[Obrazek: 51747014914766731029.jpg]

Szkoda że nikt nie komentuje i nie ma zainteresowania, dałoby to jakąś motywację.


RE: Dziennik pracy - Opcje Binarne - nykkusek - 30-12-2014 12:27

Ja czytam! Zawsze z wielkim zainteresowaniem obserwuję dzienniki osób które bawią się w opcje binarne czy tam giełdę Wink

Powodzenia i zdobycia szybkiej wprawy w inwestowaniu życzę Big Grin


RE: Dziennik pracy - Opcje Binarne - Hil - 30-12-2014 12:32

Ja czytam Tongue Powiedz mi, jak dodajesz strategie do MT4 to ona jakoś nanosi się na obecny wykres interesującej Cię pary walutowej?


RE: Dziennik pracy - Opcje Binarne - Varnity - 30-12-2014 12:36

Wybieram interesującą walutę, z programu MT4 wybieram szablon Strategia Fibonacciego(może być też inna strategia), i automatycznie nanosi się na wykres danej pary walutowej. Jeśli o to ci chodziło.


RE: Dziennik pracy - Opcje Binarne - Hil - 30-12-2014 13:01

O to Wink Dzięki

Kiedy masz zamiar przejść na realne pieniądze ?


RE: Dziennik pracy - Opcje Binarne - Varnity - 30-12-2014 13:11

Strategia Fibonacciego ponownie się sprawdza GBP/USD zauważalny trend wzrostowy na platformie
Jeszcze 10 minut do zamknięcia, chyba dałem pozycje za długo ale weszło Smile
[Obrazek: 99187670866784902914.jpg]

Gram teraz na pozycjach długich lepiej w sumie na tym wychodzę, jeśli nadarzy się okazja to oczywiście będę grać na krótszych.

Niestety trochę spieprzyłem sprawę, bo z rana zagrałem 2 opcje w odstępie paru godzin i miałem 149$ na koncie. Po południu już było tylko gorzej, próbowałem więcej zarobić ale to na nic.
Pozycje długie, jak widać z 30-ego grudnia dwie pierwsze opcje i skończyłbym dzień na plusie, ale musiałem jeszcze coś ugrać..facepalm
[Obrazek: 68163161869993083424.jpg]

A tutaj pozycje krótkie, chyba przestane grać na krótkich, na dłuższą metę to się nie sprawdza Undecided

[Obrazek: 53170318905436023796.jpg]

Wyciągnąłem wnioski z popełnionego błędu, już nigdy więcej nie będę w taki sposób ryzykować i próbować więcej zarobić.

Strata: -37,25 $
Saldo: 85,75 $


Odpuszczam raczej w tym tygodniu, jutro sylwester, wiadomo imprezy więc nie będę mieć głowy do Opcji. Także życzę Wszystkim udanego sylwestra ! Smile


RE: Dziennik pracy - Opcje Binarne - chelsea193 - 31-12-2014 02:49

najważniejesze to wyciągnąć wnioski z błędów.
Masz kolejnego widza Wink
pozdro !


RE: Dziennik pracy - Opcje Binarne - RasTak - 31-12-2014 12:03

również będę obserwował bo sam chce ogarnąć opcje ;D
a i mam pytanie, jak zmniejszyłeś sobie saldo do 100 $ ?


RE: Dziennik pracy - Opcje Binarne - Maersk - 31-12-2014 12:12

(31-12-2014 12:03)RasTak napisał(a):  również będę obserwował bo sam chce ogarnąć opcje ;D
a i mam pytanie, jak zmniejszyłeś sobie saldo do 100 $ ?


Albo zagrał na coś z góry przegranego za 49 900 albo tak sobie ustalił ze jak zejdzie poniżej 49 900 to koniec jego stu dolarów.

Pisz ciągle o swoich postępach bo widzów masz więce niż Ci się wydaje. A poza tym rób to dla siebie a nie dla innych Smile