Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ahrefs liczy backlinki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jak ahrefs liczy backlinki? (/Temat-Jak-ahrefs-liczy-backlinki-104935)



Jak ahrefs liczy backlinki? - dawkos23 - 30-12-2014 00:04

Siemka, luknalem na staty mojego bloga w ahrefs i kliknalem w zakladke Top Pages. Tam wyskoczyly mi moje najlepsze posty wg ahrefs. No i na pierwszym miejscu byl post do ktorego prowadzi niby 16 backlinkow dofollow tyle ze ja osobiscie dodalem tylko jednego na takiej stronce a ahrefs to jakos dziwnie powielilo. Bo jak kliknalem zeby zobaczyc skad te 16 backlinkow dofollow to pierwsze 5 wynikow (tylko tyle widze na darmowej wersji) sa wlasnie te backlinki z tej stronki gdzie dodalem. Ale czemu to nie czyta jako jednego tylko 16? Smile


RE: Jak ahrefs liczy backlinki? - Klin - 30-12-2014 01:18

Ahrefs ma swoje roboty, nie przejmuj sie tym to normalne.

Roboty google a ahrefs to dwie rozne sprawy