Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook (/Temat-Czy-moge-miec-problemy-za-spam-promowanie-na-grupach-Facebook-104932)

Strony: 1 2


Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - yoshimura - 29-12-2014 23:24

Witam

Parę tygodni temu zacząłem swoją przygodę z Subsms . Nie miałem innego pomysłu na niszę do głowy przyszedł mi spam na faceboku (na grupach typu dodaj do znajomych) . Po paru dniach od jakiegoś chorego gościa z forum dostałem wiadomość że udostępnił moje dane fb i zapłacę grzywne 5000zł. Nie wiem nawet jak mnie znalazł. Sprawa jest o tyle śmieszna że wykorzystałem jego tekst reklamowy (po prostu chamsko przekopiowałem zdjecie i tekst z fb) pochwaliłem się tym na forum i myśle że to on był autorem tego tekstu i ja chamsko przekopiowałem ale już zmieniłem tekst Smile

W linku screen rozmowy z tym gościem :

http://www.iv.pl/images/30700918821745373607.png


Proszę bardzo o odpowiedź czy ten gościu może mi coś zrobić i czy będe miał jakieś problemy odnośnie tego.

Wątpię w to bo na fb grupach spamuje typu darmowe doładowania z 1000 osób


Pozdrawiam


RE: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - czlowien - 29-12-2014 23:26

beka


RE: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - yoshimura - 29-12-2014 23:30

@[czlowien] - czyli mogę olać na pewno tą sprawę ?


RE: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - broofie - 29-12-2014 23:35

Stary... dawaj do Oswiecimia, znam dobre miejscowki i jakis bunkier na pewno sie znajdzie. Najlepiej przyjezdzaj z rodzina, gdyz, no nie powiem, jest grubo.


RE: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - Noozer - 29-12-2014 23:40

Ten cały @[ajaa] to dziwny koleś , każdego się czepia i wszystko krytykuje Wink (szuka zaczepki na forum)
Także się nie przejmuj, bo wątpie , że cokolwiek Ci zrobi.


RE: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - yoshimura - 29-12-2014 23:44

@[Noozer] a wgl jak by gdzieś zgłosił to bym musiał płacić tą grzywnę i to 5000zł nwm ja w tych sprawach się nie orientuje dlatego zwracam się o pomoc bo nwm czy to jakiś debil czy to na serio. Z kuzynem o tym gadałem to powiedział że fb ma gdzieś takie zgłoszenia


RE: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - czlowien - 29-12-2014 23:45

(29-12-2014 23:30)yoshimura napisał(a):  @[czlowien] - czyli mogę olać na pewno tą sprawę ?

Ja na Twoim miejscu bym sie nie przejmował. A z drugiej strony jak masz mieć później takie obawy, to nie bierz sie za ten biznes. Tongue

Generalnie ten Ajaa to jakiś nerd próbujący wszystkich obrazić/zastraszyć. Big Grin


RE: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - Noozer - 29-12-2014 23:47

(29-12-2014 23:44)yoshimura napisał(a):  @[Noozer] a wgl jak by gdzieś zgłosił to bym musiał płacić tą grzywnę i to 5000zł nwm ja w tych sprawach się nie orientuje dlatego zwracam się o pomoc bo nwm czy to jakiś debil czy to na serio. Z kuzynem o tym gadałem to powiedział że fb ma gdzieś takie zgłoszenia

Polecam przeczytać :
http://www.eporady24.pl/co_to_jest_spam_prawne_regulacje_i_kary_za_spamowanie,pytania,17,109,2116.html
I tak raczej nic Ci nie zrobi Wink
Cytat:Natomiast sam konsument nie może dochodzić roszczeń z tytułu czynu nieuczciwej konkurencji (X. Konarski, Komentarz do ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną..., s. 118). Tak więc pojedyncza osoba, będąca konsumentem, nie może wystąpić przeciwko nadawcy z tytułu czynu nieuczciwej konkurencji. W imieniu konsumentów może jedynie wystąpić Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jednakże konsument mógłby wystąpić o ochronę dóbr osobistych (przyjmuje się, że rozsyłanie spamu stanowi naruszenie miru domowego, jak i prawa do prywatności). Ponadto może on wystąpić z wnioskiem o wszczęcie postępowania wykroczeniowego na podstawie art. 24 usde.



RE: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - yoshimura - 29-12-2014 23:48

@[czlowien] - spoko olewam sprawę przyznam , że na początku to się przestraszyłem Smile


RE: Czy mogę mieć problemy za spam (promowanie) na grupach Facebook - CrisPL - 29-12-2014 23:54

Podobny przypadek miałem z blogiem. Olałem i jest OK.