Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak tworzyć konta Google? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Jak tworzyć konta Google? (/Temat-Jak-tworzyc-konta-Google-104850)



Jak tworzyć konta Google? - mario22455 - 29-12-2014 09:29

Hej, bawię się w PPI i wszystko szło fajnie aż do wczoraj. Miałem 3 yt i 2 z nich załapały blokadę. Teraz gdy chcę zrobić konto to od razu dostaję weryfikację telefoniczną... Próbowałem ukrywać ip, czyścić przeglądarki, nawet wchodziłem przez TOR i za każdym razem to samo. Może ktoś z doświadczonych coś doradzi?


RE: Jak tworzyć konta Google? - twnt22 - 29-12-2014 09:39

Z tego co pamiętam to jeden telefon może być na 10 kont Google.


RE: Jak tworzyć konta Google? - mario22455 - 29-12-2014 09:49

Mam w domu kilka starterów Heyah (tak, darmowe esy) więc mogę je użyć ale wytłumaczy ktoś jak aktywować kilka kont jednym numerem?


Jak tworzyć konta Google? - Admin - 29-12-2014 10:18

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Jak tworzyć konta Google? - mucios - 29-12-2014 10:37

(29-12-2014 09:49)mario22455 napisał(a):  Mam w domu kilka starterów Heyah (tak, darmowe esy) więc mogę je użyć ale wytłumaczy ktoś jak aktywować kilka kont jednym numerem?

Normalnie, przy tworzeniu konta podajesz ten sam numer telefonu, którego użyłeś wcześniej. Jak przekroczysz już limit rejestracji na dany numer to dostaniesz info, że limit przekroczony i podajesz w tedy inny numer. Ot cała filozofia Idea