Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA i Hacki - Jak się sprawy mają? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPA i Hacki - Jak się sprawy mają? (/Temat-PPA-i-Hacki-Jak-sie-sprawy-maja-104845)



PPA i Hacki - Jak się sprawy mają? - Snaggy - 29-12-2014 03:18

Witam, w swoim czasie zarabiałem fajne pieniądze w PPA na hackach przy pomocy bloga i youtube, które mnie satysfakcjonowały. Obiło mi się o uszy, że teraz jest znacznie gorzej i tutaj pojawia się pytanie, czy jest szansa aby zarobić jeszcze w ten sposób pokaźny hajs? Jeśli byłoby to możliwe zacząłbym w PPI w końcu idea promocji ta sama. Zarabiam na subach, ale szukam alternatywy.
Dzięki i Pozdrawiam. Smile


RE: PPA i Hacki - Jak się sprawy mają? - Klin - 29-12-2014 03:20

Jest ciezej ale zarobic sie da. Ograniczasz sie tylko sam, zacznij dzialac zamiast lamentowac.


RE: PPA i Hacki - Jak się sprawy mają? - patulsky1337 - 29-12-2014 03:34

Nie jest źle- owszem to nie to samo co kiedyś, np. dzisiaj lepiej wypadają suby sms ( chodź zależy dla kogo) jednak wiele osób dalej wyciąga mnóstwo kasy na PPA. Wystarczą chęci, dobry pomysł, nisza i motywacja Wink


RE: PPA i Hacki - Jak się sprawy mają? - Snaggy - 29-12-2014 03:43

(29-12-2014 03:20)Klin napisał(a):  Jest ciezej ale zarobic sie da. Ograniczasz sie tylko sam, zacznij dzialac zamiast lamentowac.

Bardzo dziękuje za odpowiedź, zabieram się do działania. Chciałem tylko ustosunkować się do lamentowania. Jaki sens ma świadome wchodzenie w kupę i jakie może przynieść korzyści? Moim zdaniem żadne. Jeśli zarabianie na hackach nie dawałoby zarobków, to po co miałbym to robić? Potrzebowałem informacji aby zacząć pracę i właśnie ją otrzymałem. Bardzo ci dziękuje i życzę wysokich zarobków. Smile
Pozdrawiam. Reput leci.


RE: PPA i Hacki - Jak się sprawy mają? - Klin - 29-12-2014 03:56

Pozdrawiam wzajemnie i zycze pierwszych $$$ na koncie.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.