Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jestem nowy. Ile zarabialiście na początku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jestem nowy. Ile zarabialiście na początku? (/Temat-Jestem-nowy-Ile-zarabialiscie-na-poczatku-104813)



Jestem nowy. Ile zarabialiście na początku? - BobBudowniczy64 - 28-12-2014 18:46

Witam forumowiczów, jestem tutaj nowy.
Przeglądam forum od kilku dni i postanowiłem się zarejestrować. Mam już konta na firecash.org i firesub.pl
jak ocenianie te serwisy na początek? Jakieś grosze już tam wpadły.
Ile zarabialiście na początku swojej przygody?
pozdrawiam


RE: Jestem nowy. Ile zarabialiście na początku? - .::Nicko::. - 28-12-2014 18:51

Firesub , a FireCash to inne rzeczy.
Zarabiasz tyle na ile masz "siłę".
Poszukaj mentora, a on wkroczy Cię w świat "zarobków". Na początku mało zarobisz Wink ale staraj się powiększać swoją pulę.


RE: Jestem nowy. Ile zarabialiście na początku? - patulsky1337 - 28-12-2014 18:52

Przez pierwszy rok zarobiłem nie więcej niż 50 zł... ale to było ponad 3 lata temu. Siedziałem w buxach i na surfbarach Lol


RE: Jestem nowy. Ile zarabialiście na początku? - broofie - 28-12-2014 18:56

A ja zamiast szukac mentora przejzalbym forum pod kazdym aspektem. Mentor wykorzysta twoja nie wiedze i zacznie wciskac ci to, co jest na forum, a chyba nie o to chodzi.
Dlaczego wybrales firesub? Testowales inne serwisy?
W firecash uploadujesz pliki ktore dalej monetyzujesz (tak zwane PPA). Z kolei Firesub.pl polega na promowaniu ich "konkursow" za co dostajesz prowizje. Ale to juz pewnie wiesz skoro cos tam zarobiles Smile
Nawiazujac do twojego pytania zarabiac zaczalem 2 tygodnie po odkryciu tego forum, srednia krajowa dawalem rade wyiagac wiec nie bylo tak zle. Nie wierz w stereotypy typu "jestes nowy w zarabianiu zacznij od buxow, bo nigdzie indziej wiecej nie zarobisz". To jest najgorsze w co mozesz wdepnac. Idz wlasna sciezka i sam wybierz co ci najbardziej odpowiada


RE: Jestem nowy. Ile zarabialiście na początku? - BobBudowniczy64 - 28-12-2014 19:47

(28-12-2014 18:56)broofie napisał(a):  A ja zamiast szukac mentora przejzalbym forum pod kazdym aspektem. Mentor wykorzysta twoja nie wiedze i zacznie wciskac ci to, co jest na forum, a chyba nie o to chodzi.
Dlaczego wybrales firesub? Testowales inne serwisy?
W firecash uploadujesz pliki ktore dalej monetyzujesz (tak zwane PPA). Z kolei Firesub.pl polega na promowaniu ich "konkursow" za co dostajesz prowizje. Ale to juz pewnie wiesz skoro cos tam zarobiles Smile
Nawiazujac do twojego pytania zarabiac zaczalem 2 tygodnie po odkryciu tego forum, srednia krajowa dawalem rade wyiagac wiec nie bylo tak zle. Nie wierz w stereotypy typu "jestes nowy w zarabianiu zacznij od buxow, bo nigdzie indziej wiecej nie zarobisz". To jest najgorsze w co mozesz wdepnac. Idz wlasna sciezka i sam wybierz co ci najbardziej odpowiada

Dzięki za odpowiedź.
Przeglądając forum natknąłem się już na kilka tematów początkujących, większości był doradzany mentor. Tak jak piszesz, również myślę że lepiej iść własną ścieżką i doświadczeniem niż słuchać rad kogoś, kto może jest od nas lepszy, ale nas nie zna i nie wie czy jego metody nam odpowiadają.

Co do firesub, znalazłem niedawno na tym forum ciekawy temat o kimś, kto zrobił ponad 30 tysięcy złotych w internecie. Później znalazłem jego kolejny temat , gdzie pokazał jego 100 tysięcy zrobione przez 2 miesiące!! wow. Właśnie po zobaczeniu tego wątku postanowiłem też się w tym trochę pobawić. Ktoś polecał firesub.pl i firecash.org więc założyłem tam konta.

Przez ostatnie 2 dni (wczoraj i dzisiaj ) na firesub.pl "zarobilem" 45zl, na firecash.org prawie 7$. Z tego co widzę na firesub.pl jest na razie stała stawka (3,50) natomiast na firecash.org różnie (raz przybyło 0.68$, a innym razem 1,28$, chyba zależy od oferty).
Zrobiłem w cudzysłowie bo to jest nadal tylko w internecie Smile

Jeszcze co do tego mentora, jak mówiłem lubię chodzić własnymi ścieżkami, jednak fajnie by było mieć z jakąś osobą z forum dobry kontakt, wymieniać się swoimi metodami itd. Myślę, że zostanę tu dłużej Smile


RE: Jestem nowy. Ile zarabialiście na początku? - nykkusek - 28-12-2014 19:48

Na forum aktywny jestem od końca listopada tego roku. Swoje pierwsze pieniądze zarobiłem również pod koniec listopada. Większe kwoty jednak zaczęły wpadać gdzieś od połowy grudnia, wpływ na to miało na pewno forum, które jest skarbnicą wiedzy i warto je studiować, również tematy starsze.

CZYTAĆ CZYTAĆ I CZYTAĆ!


Jestem nowy. Ile zarabialiście na początku? - surfer0700 - 28-12-2014 19:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.