Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy dział dot. grafiki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowy dział dot. grafiki (/Temat-Nowy-dzial-dot-grafiki-104808)



Nowy dział dot. grafiki - Slight - 28-12-2014 17:25

Cześć,


wpadłem na pomysł, że fajnie by było, gdyby na forum znalazł się jakiś dział dotyczący grafiki itp. Można byłoby tam szukać pomocy nt. aspektów graficznych, wstawić jakiś landing page, bądź jakieś inne użyteczne rzeczy.


Proponowałbym to utworzyć w 'Zarządzanie stronami Internetowymi'.


No chyba, że ktoś mnie oświeci gdzie mogę jakiś landing page wstawić?


RE: Nowy dział dot. grafiki - patulsky1337 - 28-12-2014 18:10

Najlepiej byłoby zrobić dział grafika w "Dział Tematyczny" Wink


RE: Nowy dział dot. grafiki - MaLiN - 28-12-2014 21:40

No ale z kolei to nie jest w pewnym sensie of topic, więc pierwszy pomysł aby taki poddział powstał w dziale "zarządzanie stronami internetowymi" jest moim zdaniem lepszym rozwiązaniem.


RE: Nowy dział dot. grafiki - Admin - 29-12-2014 12:15

(28-12-2014 17:25)Slight napisał(a):  Cześć,


wpadłem na pomysł, że fajnie by było, gdyby na forum znalazł się jakiś dział dotyczący grafiki itp. Można byłoby tam szukać pomocy nt. aspektów graficznych, wstawić jakiś landing page, bądź jakieś inne użyteczne rzeczy.


Proponowałbym to utworzyć w 'Zarządzanie stronami Internetowymi'.


No chyba, że ktoś mnie oświeci gdzie mogę jakiś landing page wstawić?

Jeśli będzie wzmożona aktywność w tej tematyce to nie ma problemu, póki co strickte graficzne tematy można policzyć na palcach jednej ręki, gdy offtopic zapełni się takimi tematami to na pewno dział się pojawi. Dział grafiki dla landing page? zbędne, gdy już się ktoś nimi dzieli to w poradnikach a najczęściej w strefie wtajemniczonych.

(28-12-2014 21:40)MLN napisał(a):  No ale z kolei to nie jest w pewnym sensie of topic, więc pierwszy pomysł aby taki poddział powstał w dziale "zarządzanie stronami internetowymi" jest moim zdaniem lepszym rozwiązaniem.

Sama nazwa działu bardzo trafna tylko i kiedyś takowy pewnie by powstał, ale powiedz mi co chciałbyś w nim zamieszczać?
Gdyż mamy już takie działy jak zarabianie na www, programowanie, hostingi i serwery, wordpress, blogi, optymalizacja - które w sumie są tym samym co zarządzanie stronami internetowymi tylko podzielonymi na odpowiednie kategorie.


RE: Nowy dział dot. grafiki - MaLiN - 29-12-2014 12:38

Gdyby taki poddział powstał, to można by było w nim umieszczać wszystko co związane z tworzeniem grafiki albo chociażby bannerów lub loga. Począwszy od programów, dzięki którym taką grafiką można tworzyć - GIMP, Photoshop , jak i stron www do tego stworzonych. Sporo osób woli tworzyć samemu i taniej niż komuś to zlecać. Może patrząc na całe forum nie ma tego jeszcze dużo, ale myślę że szybko się takie tematy zarówno z pytaniami, jak i poradnikami by się znalazły Wink


RE: Nowy dział dot. grafiki - surfer0700 - 29-12-2014 17:35

Szczerze mówiąc to nie wpadłem na wiele tematów dot. grafiki, a co za tym idzie nie widzę sensu takiego działu. Tak jak przy propozycji działu PROGRAMOWANIE widziałem zainteresowanie tematem i co jakiś czas pojawiał się temat strikte dot. programowania, to w przypadku grafiki totalnie tego nie widzę. Pokażcie bananowi aktywność to i dział się znajdzie, to dobry chłopak Jerk