Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie (/Temat-Prezent-100-tys-zlotych-w-listopadzie-104778)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - vPLN.dll - 28-12-2014 21:13

Po pudełku wnioskuję, że Cashbill lecz jak Killer napisał korzysta z innych "pośredników" więc jest ich więcej niż 1 2

btw. Gratuluje zarobków, tacy ludzie chociaż motywują mnie do dalszego działania, bo umacniają mnie w fakcie, że w internecie idzie zarobić i to nie mało Smile


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - dawid020899 - 29-12-2014 00:45

Gratulacje! impreza
Gdy ktoś powie, że nie da sie zarobic w internecie prawdziwej kasy, odeśle go do twojej galerii Cool


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - Arivi - 29-12-2014 15:05

Graty Wink
To ty jesteś pod nickiem "MoneyBitch" na FireCashu ? Big Grin


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - HoodS - 29-12-2014 22:16

Na koniec tej bajki mogłeś dopisać , że wsiadłeś na swojego jednorożca z plecakiem pełnym floty i pogalopowaliście do ciepłych krajów gdzie żyliście długo i szczęśliwie.


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - sqmany - 30-12-2014 02:20

(29-12-2014 15:05)Arivi napisał(a):  Graty Wink
To ty jesteś pod nickiem "MoneyBitch" na FireCashu ? Big Grin

Nie ,to zdaje się był Diqtion Wink


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - Doom - 30-12-2014 13:16

(29-12-2014 22:16)HoodS napisał(a):  Na koniec tej bajki mogłeś dopisać , że wsiadłeś na swojego jednorożca z plecakiem pełnym floty i pogalopowaliście do ciepłych krajów gdzie żyliście długo i szczęśliwie.

Cebula się włączyła?


Gratuluję Killer


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - B_Y_K_U - 30-12-2014 16:15

(29-12-2014 22:16)HoodS napisał(a):  Na koniec tej bajki mogłeś dopisać , że wsiadłeś na swojego jednorożca z plecakiem pełnym floty i pogalopowaliście do ciepłych krajów gdzie żyliście długo i szczęśliwie.
Widzisz niektórzy potrafią ze swojego życia uczynić bajkę... Jeśli tego nie potrafisz to chociaż nie zazdrość i głupot nie pisz... Killer jest wielkiSmile


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - HoodS - 30-12-2014 21:59

Widzisz niektórzy potrafią ze swojego życia uczynić bajkę... Jeśli tego nie potrafisz to chociaż nie zazdrość i głupot nie pisz... Killer jest wielkiSmile


Wyrosłem już z bajek , a jeżeli ty lubisz je czytać i oglądać to już twoja sprawa.


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - B_Y_K_U - 31-12-2014 03:29

(30-12-2014 21:59)HoodS napisał(a):  
(30-12-2014 16:15)B_Y_K_U napisał(a):  
Widzisz niektórzy potrafią ze swojego życia uczynić bajkę... Jeśli tego nie potrafisz to chociaż nie zazdrość i głupot nie pisz... Killer jest wielkiSmile

Wyrosłem już z bajek , a jeżeli ty lubisz je czytać i oglądać to już twoja sprawa.
[/quote]
@up:
Wypowiadasz się na temat gościa o którym nie masz bladego pojęcia chłopie... Killer potrafi zarabiać niebotyczne kwoty i wie o tym każdy szanujący się user na tym forum...
Jeśli masz jakiś kompleks, że ktoś ma tyle pieniążków a Ty nie to popatrz na mnie. Ja takich kwot nie widziałem na oczy (poza fotką w galeriiTongue) i pewnie prędko nie ujrzę, a bardzo cieszy mnie to że ktoś tak potrafiSmile
Sam pracuję fizycznie za niewiele ponad najniższą krajową, ale nie zazdroszczę i nie krytykuję.
Ma gość głowę na karku to zasługujeCool
Koniec off-topu.


RE: Prezent + 100 tyś złotych w listopadzie - HoodS - 31-12-2014 14:54

(31-12-2014 03:29)B_Y_K_U napisał(a):  @up:
Wypowiadasz się na temat gościa o którym nie masz bladego pojęcia chłopie... Killer potrafi zarabiać niebotyczne kwoty i wie o tym każdy szanujący się user na tym forum...
Jeśli masz jakiś kompleks, że ktoś ma tyle pieniążków a Ty nie to popatrz na mnie. Ja takich kwot nie widziałem na oczy (poza fotką w galeriiTongue) i pewnie prędko nie ujrzę, a bardzo cieszy mnie to że ktoś tak potrafiSmile
Sam pracuję fizycznie za niewiele ponad najniższą krajową, ale nie zazdroszczę i nie krytykuję.
Ma gość głowę na karku to zasługujeCool
Koniec off-topu.

No i wszystko jest już jasne , rozumiem ,że ty jako szanujący się user tego forum liżesz mu dupę bo jest moderatorem. Postawa godna pozazdroszczenia naprawdę szacun. Wracaj sobie do swojej gimbazjalnej robótki za średnią krajową i nie pisz bzdur.