Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku (/Temat-Jak-przejsc-weryfikacje-zdjeciowa-na-facebooku-104765)

Strony: 1 2 3


Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - conix - 28-12-2014 11:08

Witajcie,
dostałem wczoraj weryfikacje zdjeciowa na fb, nie pierwsza, nie ostatnia. Chcialem zrobic ladny wideo poradnik, ale niestety mialem problemy z camstudio, zawieszal sie. Dzisiaj wlaczylem nagrywanie, robilem wer i wszystko byloby dobrze, gdyby nie to, że obraz jest tak tragiczny, że wstyd go tu wrzucać.
Opisze to więc "tekstowo", a video poradnik dorzuce jesli bedzie zainteresowanie.

Interesuje nas wiec weryfikacja zdjeciowa, ale ta w ktorej zaznaczamy sobie pole z imieniem i nazwiskiem.
Na poczatek musimy wiedziec, ze jesli zrobimy 3 bledne takie weryfikacje to w naszej glowie bedzie kilka imion, nazwisk i zdjec powiazanych ze soba co znacznie ulatwi nam w koncu pozytywne jej przejscie. Nie wiem ile razy mozna ja robic, ale ja robilem i po 5 razy i sie udawalo.

Sposob prosty, niezbyt finezyjny, ale SKUTECZNY. A tylko o to nam chodzi.

Zaczynamy więc. Mamy konto x na ktorym dostalismy wer sms. Logujemy sie na to konto i zatrzymujemy w momencie captcha (facebook liczy czas na 90% od momentu wpisania kodu i zatwierdzenia go, jeszcze przed kliknieciem ostatecznego "start")

W tym czasie odpalamy druga przegladarke, lub tez okno incognito w aktualnej i logujemy sie na jakis fanpage z naszej kolekcji (w ostatecznosci moze byc to zwykle konto, ale tam facebook wyszukuje wedle lokalizacji co mi osobiscie przeszkadzalo. No latwiej mi to idzie na FP)

Teraz obydwie strony dajemy obok siebie i startujemy.

Wyswietli nam 3 zdjecia i 6 imion, nazwisk. Sposob polega na kopiowaniu po kolei imion, nazwisk i wyszukiwania ich na 2 koncie.
Mowilem - finezji w tym nie ma.

Ale zeby nie było spamu jak ten poradnik jest denny i wgl. to dopisze kilka swoich osobistych uwag, aktualnie weryfikacje robie maksymalnie za 3 razem.

-Majac zdjecie 20letniego kolesia, od razu odrzucamy imiona typu "miroslaw" "stanislaw" itd. Działa to tez w druga strone, jesli wyswietli nam zdjecie 60 letniego goscia, to miroslaw, stanislaw leci do sprawdzenia w 1 kolejnosci.

-Mamy dwie szanse pominiecia danej osoby, bo jest wrecz zbawiennie pomocne. Czesto zdarzaja sie konta, gdzie koles jest otagowany znacznikami przez swoje kolezanki, a zdjecia ma zablokowane dla nieznajomych. Nie ma opcji zgadniecia ktore imie i nazwisko wybrac, kiedy pojawiaja sie nam 3 rozne zdjecia dziewczyn, a prosza o wybranie imienia i nazwiska goscia.

-Czas jest bardzo wazny, dlatego jesli ktos jeszcze nie potrafi kopiowac, wklejac za pomoca skrotow, musi sie tego nauczyc.

-Facebook nie jest zbyt cwany i gdy nie uda nam sie za 1 razem zrobic wer, to przy drugim podejsciu na pewno zobaczymy te same zdjecia ktore byly wczesniej. Oczywiscie nie mowie, ze wszystkie, ale czesto sie powtarzaja. Za 3 razem znow to samo, za 4 i 5 tez. Szanse rosna.

Profilaktycznie mozna przeleciec pare profili naszych znajomych jeszcze przed weryfikacja, poswiecimy na to 5min a potem moze sie to nam oplacic.


Jeszcze na koniec, poprosze o dane do jednego konta na fb ktore trzeba odblokowac, chcialbym calosc przedstawic w postaci video poradnika, bo chyba wole pokazac to w praktyce, niz pisac tyle tekstu.

Pytania?


RE: Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - Szrejter - 28-12-2014 12:47

Nic specjalnego. To co tutaj opisałeś znajdziemy nie raz na tym forum. Mimo to + za chęci i poświęcony czas Big Grin


RE: Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - Flejva - 28-12-2014 14:28

Praktycznie nic nowego jak bys przegrzebał forum znalazł bys 95% tego co tu napisane ;/


RE: Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - gienus - 29-12-2014 00:51

Najlepszy sposób na przejście weryfikacji zdjęciowej?
Dodanie do znajomych naszego innego fejk konta. Wtedy z tego konta które nie jest zablokowane wpisujemy szybko imię i nazwisko, które pokaże nam facebook i przeszukujemy zdjęcia. O tyle wtedy jest dobrze, bo w wyszukiwarce fb pierwsza osoba która się wyświetli na liście z danym imieniem i nazwiskiem to będzie najprawdopodbniej ta od nas (fb wyszukuje ludzi pod względem wspólnych znajomych). Warto też spróbować dodać do znajomych naszych realnych znajomych, wtedy z weryfikacją nie będziemy mieć problemów.


RE: Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - Kickster - 29-12-2014 02:02

Napewno skorzystam Jerk


RE: Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - nokira - 25-01-2015 14:14

Ja po przejściu weryfikacji zdjęciowej muszę wysłać skan dowodu ;/ No to po koncie


RE: Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - rj7rad - 25-01-2015 14:22

(25-01-2015 14:14)nokira napisał(a):  Ja po przejściu weryfikacji zdjęciowej muszę wysłać skan dowodu ;/ No to po koncie

Nie jestem pewien, ale jak przeszedłeś weryfikację zdjęciową i wyskoczyła ci na dowód, poczekaj godzinę i zaloguj się na konto.


RE: Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - nokira - 25-01-2015 14:26

Kolejny raz będzie weryfikacja zdjęć czy co?


RE: Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - Krakersik - 25-01-2015 14:36

Nic mu to nie da bo zamiast wyniku weryfikacji będzie otrzymywał okno "wyślij skan dowodu". Już po kompocie z takim kontem Tongue
Co do poradnika to słabiutki ten sposób... beka


RE: Jak przejść weryfikację zdjęciową na facebooku - Pumba* - 15-03-2015 23:28

Jeszcze nie miałem weryfikacji ale jeśli to można kilka razy robić to nie można szczelać aż się trafi