Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do 5 tysięcy ^^ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do 5 tysięcy ^^ (/Temat-Od-zera-do-5-tysiecy-104742)

Strony: 1 2 3 4


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - crisek97 - 22-01-2015 21:22

Dzień 6

Dziś mój najlepszy dzień z zarabiania. Zaczeło się od tego że wczoraj postawiłem sobie mecze tenisa za 10zł, budzę się rano a tam 28zł. Ucieszony idę do szkoły, na lekcji informatyki postanowiłem sobię pograc w ruletke, wygrałem 76 zł. Przychodzę do domu. Tak mnie to wciągneło że po 2 godzinach miałem ponad 1000zł na koncie, skończyło się na 1110. Dniówka prawie równa średniej krajowej ? WHY NOT ?! Wszystko na ruletce Smile

Zainwestowane: 10zł
Zarobione: 1138 zł

Kilka zdjęć:
[Obrazek: i3h0zih4nuda.png]
[Obrazek: ppnz9j7dohy9.png]
[Obrazek: hj6fyg83dnfi.png]

Jak mi się to udało ? Samo nie wiem, nie dawno obchodziłem 18 urodziny. Może to prezent ?


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - olekn1 - 22-01-2015 22:24

Jak już tyle wygrałeś, to lepiej nie graj więcej na tej ruletce, bo stracisz szybciej niż wygrałeś Smile


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - Eliteman - 22-01-2015 23:38

podzielam zdanie kolegi wyżej, nie graj już w ruletkę bo przegrasz wszystko i to Ci gwarantuje, miałeś szczęście ogromne i tyle Smile Bądź co bądź gratuluje ale wypłać to sobie albo graj zakłady, max 5% na zakład i będzie dobrze, ruletkę omijaj Smile


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - crisek97 - 24-01-2015 13:55

wyszstko zostało wypłacone Smile spokojnie XD miałem 2 tysiaki zacząłem przegrywać to wypłaciłem Wink


RE: Od zera do 5 tysięcy ^^ - Xeosnar - 25-01-2015 01:17

no to ładnie Ci się przyfarciło Tongue