Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 1000$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 1000$ (/Temat-Inwestycja-1000-104703)

Strony: 1 2


Inwestycja 1000$ - crisek97 - 27-12-2014 15:05

Witam, jestem nowy w sprawach dot. zarabiania w internecie. Mam 1000 dolarów którę chciałbym gdzieś zainwestować aby po paru tygodniach coś zarobić. Mój cel to 10,000 zł. Tak więc pytanie do was gdzie najlepiej to ulokować ?


RE: Inwestycja 1000$ - Maersk - 27-12-2014 15:16

Każdy by tak chciał Tongue
Nie ma złotego środka i trzeba robić żeby zarobić. Znasz się na giełdzie?


RE: Inwestycja 1000$ - crisek97 - 27-12-2014 15:54

Nie znam się, chodzi mi o inwestowanie w jakieś programy np. Paidverts, klikanie tych kilku reklam dziennie Wink


RE: Inwestycja 1000$ - Cytrynowy012 - 27-12-2014 16:19

Możesz zainwestować w PaidVerts lub DigAdz, aktualnie jeden i drugi serwis jest offline. Poczytaj również o kryptowalutach; kopianie, handel.


RE: Inwestycja 1000$ - Meloman - 27-12-2014 16:39

No więc ja od siebie, polecę Ci na ten moment PaidVerts, moim zdaniem aktualnie nie znajdziemy lepszego programu niż właśnie ten. DigAdz próbowało dorównać PaidVerts, ale właśnie teraz widzimy jak im to wychodzi [mają przerwę od tygodnia Tongue]

W jakiej kondycji jest teraz program?
Sytuacja w PV moim skromnym zdaniem wygląda nawet dobrze, pomimo że są święta a zaraz sylwester, program jest w dobrej kondycji. Dodam że większość programów właśnie pada w święta, tu jak widać nic takiego się nie dzieje i jest w najlepszym porządku. Naliczenia wyglądają bardzo przyzwoicie, często w naliczeniach idzie coś koło 60-120tyś. dolarów.
Wypłaty dochodzą szybko a co najważniejsze dochodzą Smile [btw. Jo wczoraj puścił wszystkie oczekujące wypłaty z wszystkich procesorów, więc jak widać spore rezerwy są w programie, że od ręki puszcza wszystkie przelewy]

Ogólnie powiem, że bez kuli trudno przewidzieć co się dalej będzie działo w programie, wiadome chciałoby się żeby ciągnął jak najdłużej, ale wiadome nic nie trwa wiecznie. Przy takiej wpłacie, mógłbyś sobie pozwolić nawet na codzienne wypłaty oraz jednocześnie reinwestycję w pewnym stopniu. Ale dodam, tylko że na twoim miejscu nie wchodziłbym od razu za całe 1000$, troszeczkę mniej, żeby ewentualna strata nie była krokiem do zrobienia sobie czegoś, bo to nie są psie pieniądze, tak uważam.

Mogę Ci pomóc poznać program od podszewki, jeśli tylko się zainteresujesz.
Pozdrawiam, Meloman.


RE: Inwestycja 1000$ - haha40027 - 27-12-2014 16:56

Myślę, że lepiej to ulokować w MTV aniżeli w paidverts. Chociażby dlatego, że powinien szybciej zarobić, a w PV strasznie długo zajmie mu pierw "odzyskanie" wkładu(tym bardziej, że naliczenia dla grupy 3m-6m, bo w takiej by był z 1000$, nie są jakieś kolosalne ostatnio, a ludzi w grupie wciąż przybywa... Więc w tym czasie bardzo możliwe, że nie uda mu się nie odzyskać wkładu, więc lepsze rozwiązanie - plan MTV Smile )

Ja bym celował z taką kwotą w wykupienie abonamentu na rok(250$) planu 250% i inwestowanie właśnie w ten plan.
Obecnie zwrot inwestycji to 90-100dni(szacuje, że po nowym roku to się zmniejszy i jest na to duża szansa, ale kto to wie), więc z 750$(które zostaną po wykupieniu abonamentu) zrobisz z tych 750$ aż 1875$(to lepsze wyjście niż plan 186%) i potem możesz znowu zreinwestować część(lub inwestować w PV/akcje) jak tam chcesz Wink

Inną jeszcze propozycją może być inwestycja w akcje PV/MTV, ale nie wiem czy chcesz się w to "pobawić" Smile

Pozdrawiam(jeśli masz pytania wal śmiało w temacie lub PW - jak Ci wygodniej) Wink

@EDIT
W planach MTV lub akcjach nie musisz klikać reklam tak w ramach poinformowania(gdybyś nie wiedział) Tongue

@EDIT2
Oczywiście pewnie są inne hyipy, w których można ciut szybciej zarobić, ale w PV/MTV siedzę już ponad pół roku, a inne stopniowo się wykruszają(jedne szybciej inne później) Big Grin

@DOWN
No tak, to zależy, mogłem doprecyzować do 80-100dni lub coś podobnie ;> Podałem orientacyjnie jak ostatnie się zamykały, ale obecnie stronka chwilowo nie działa, więc nie mam jak "podeprzeć" się statystykami Wink


RE: Inwestycja 1000$ - roko1992 - 27-12-2014 17:21

Również polecam MTV, inwestujac w akcje z tym programie również można szybko zarobić patrząc co się działo ostatnimi czasy:-) a plan 250% szybciej się zamyka niż jak wspomniał kolega 90-100dni :-)byłem w paidverts ale zrezygnowałem z powodu ostatnich problemów związanych z tym programem...


RE: Inwestycja 1000$ - wyklikany - 27-12-2014 18:16

Ja polecam inwestycje w PaidVerts a zarobione pieniądze na klikaniu reklam wpłacać do MTV żeby jeszcze bardziej zwiększyć swoje dochody.
moim zdaniem najlepsza opcja


RE: Inwestycja 1000$ - crisek97 - 27-12-2014 22:42

A co sądzicie o sposobie binarnym ? Duże ryzyko ? Jakby tak grać spokojnie np stawiac po 100dolarów czy nawet 50 ? dużo można z tego wyciągnąć w krótkim okrasie, ale chyba też stracić tak?


RE: Inwestycja 1000$ - haha40027 - 27-12-2014 22:47

Jeśli dobrze pamiętam to do opcji binarnych najpierw potrzeba trochę pograć na demo itp., ale też posiadać dużą wiedzę(książki, analizy), a do tego trzeba czasu...

Kiedyś ktoś tu na forum stwierdził, że bez wiedzy i analiz to jest to po prostu jak zwykły hazard Tongue

Tak jak wszędzie można dużo wyciągnąć lub stracić Big Grin