Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. (/Temat-PPI-by-entreri1pl-Dzennik-pracy-104702)

Strony: 1 2 3 4


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - entreri1pl - 30-12-2014 17:09

Zarobek z Wczoraj:
2.66$/5$
Jednak wyświetlenia do filmików wpadły wcześniej niż oczekiwałem, musiałem w związku z tym przyśpieszyć troszkę dodawanie komentarzy. I udostępnię je dzisiaj. Jutro-pojutrze powinienem odnotować wzrost zysków Big Grin ale jak to będzie nie wiadomo gdyż sylwester i nowy rok przed nami więc pewnie nawet gimbaza odpuści gry itp ;ld


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - entreri1pl - 31-12-2014 12:03

Wczoraj nowe filmy udostępnione. Pirwsze Leady już kilka chwil po udostępnieniu wpadły. Niestety nie jest to ruch z USA ale zawsze coś.
Wczorajsza dniówka:
3.01$/5$
Szacuję że teraz zarobek z każdego dnia będzie 3$+
Na dzisiaj i jutro robię sobie przerwę od pracy wiadomo Big Grin Nowy rok i te sprawy.

I z tej okazji życzę wszystkim użytkownikom forum a szczególnie tym którzy obserwują mój dziennik i trzymają za mnie kciuki:
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I DUŻYCH ZAROBKÓW!


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - entreri1pl - 02-01-2015 13:20

Witam Wszystkim już w nowym rokuSmile
Mam nadzieje że każdy się tak dobrze bawił jak ja w oczekiwaniu na nowy rok Big Grin

Do rzeczy. Wczoraj oczywiście nic nie działałem w kierunku zwiększenia moich zarobków, zgodnie z przewidywaniami wczoraj i w sylwestra niezbyt wysoki zarobek:
31.12.2014
2.16$/5$
01.01.2015
1.89$/5$

Ale na dzisiaj jestem dobrej myśli. Dopiero 13, a już 1,86$ Smile

Co dzisiaj zrobię?:
Mam pomysł na dodanie paru bajerów do mojej stronki która powinna bardziej przekonać ludzi do pobrań.
Szacowany czas pracy: 1-2h
poza tym nic więcej nie zrobię. Jutro myślę się coś poważnie zabrać do pracy.


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - Dante_/ - 02-01-2015 14:48

Na razie widzę małe zarobki, jak będą wynosiły coś w okolicach 10$+ dniówki to może sam zacznę swoich sił w PPI. Życzę powodzenia.


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - entreri1pl - 03-01-2015 15:36

No zarobki marne jak marne- będzie lepiej Smile
W każdym razie ja na swoich niszach mam przychód ciągły cały, wrzucam i nie muszę już nic robić a dochody wciąż są Big Grin

Wczoraj zgodnie z przewidywaniami:
3,76$/5$

Zbliżam się do celu Big Grin na dzisiaj przewiduje podobny dochód.
Niestety wczorajszej pracy nie zrealizowałem z powodu problemu z internetem. Więc dzisiaj myślę to wykonać Smile


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - full2000 - 03-01-2015 16:29

Ładnie entreri Big Grin Ja za chwilę zlecam wypłatkę. Brakują 2 centy XD


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - Mailowiec - 03-01-2015 18:43

Powodzenia Smile


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - entreri1pl - 05-01-2015 09:46

Początek a mnie już lenistwo zbiera Big Grin przyznam się bez bicia wczoraj nic nie zrobiłem Big Grin Jedynie w sobotę wykonałem parę bajerów które mają mi podnieść realność.
W ramach poprawy dzisiaj planuje pracowity dzień! Będę stawiał nowego bloga, oczywiście również pod hacki ;d

A tutaj zarobki z
soboty:
2,87$/5$
niedzieli
3,39$/5$
Więc ogólnie jestem zadowolony.

Wczoraj już przekroczyłem limit do wypłaty. Ale tym razem poczekam chwilkę na wyższą kwotę zanim wypłacę.


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - entreri1pl - 06-01-2015 19:33

Wczorajszy dzień :
3,08$/5$

Dzisiaj będzie cienko jeśli nie wpadnie parę dobrych leadów ;/ już 19 a dopiero lekko ponad 1$ ;/
Wczorajszy plan wykonałem blog postawiony - nawet mi się podoba wizualnie Big Grin
Dzisiaj co zrobiłem ?
Dodałem kilka wpisów na bloga.
Próbowałem ogarnąć pozycjonowanie bloga programem SEnuke (oczywiście crackowanym).
Efekt mizerny Big Grin
Jako że w tematach SEO jestem na razie zielony to miałem pewne problemy, ale jakoś poszło (na razie głównie ruch czerpie z youtuba ;/ ).
Ostatecznie dodało mi się może z 5 backlinków Angry Sad 4
dużo szybciej by mi to poszło ręcznie Big Grin - może ktoś chce pomóc w tych sprawach? doradzi coś ?

Co zrobię jutro ?
Postaram się dodać ze 2-3 posty, i to będzie pewnie na tyle, jutro powrót na studia,no i muszę skończyć pisać pracę dyplomową- na szczęście jestem już z tym na wylocie i zostały poprawki kosmetyczne.


RE: PPI by entreri1pl - Dzennik pracy. - entreri1pl - 08-01-2015 14:28

Wczoraj wedle zapowiedzi miałem mało czasu na cokolwiek jedynie wrzuciłem posty na bloga.
Zarobki z ostatnich dwóch dni- kiepsko na tle ostatnich dni:
2015-01-06
2.08$/5$
2015-01-07
2.58$/5$
Ale się nie poddaję Big Grin
Dzisiaj pewnie też nie wiele zrobię, bo dopiero spokojnie usiadłem do kompa, a mam masę innych rzeczy na głowie.