Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) (/Temat-Zarabianie-na-serwisach-internetowych-Dobijam-do-50-zl-dziennie-104694)



Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - smagalaz - 27-12-2014 12:45

Podejście drugie do monetyzowania stron internetowych. Może być grubo, bo tym razem nie działam tylko i wyłącznie w Polsce Smile Właściwie na początku skupię się na rynku zagranicznym.
Jak będę monetyzował - Adsense i... na pewno coś do tego dorzucę. Może CB. A jaki cel? Dniówka 50 zł dziennie tylko z tego źródła.

Strona #1:
- forma: blog
- bardzo łatwy do promowania - jego odbiorcy są wszędzie Smile google, fb, twitter, może z czasem dorzucę instagrama
- niskie CPC, np. "weight loss programs" ma 24,47 zł, moje frazy mają max. 4 zł, ale jest ich b. dużo Smile

Dzień 0:
- kupienie domeny
- znalezienie źródeł contentu


BILANS:
Wydatki: 29,16 zł (domena) + 18,76 zł (szablon)
Zarobek: 0,00 zł
Saldo: -47,90 zł

Zdecydowałem, aby póki co prowadzić jeden serwis.


RE: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - Varnity - 28-12-2014 11:53

Życzę powodzenia w takim razie. W końcu coś innego niż Suby i spam.


RE: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - dzemba - 28-12-2014 12:15

Jest kilka ciekawych dzienników, ten się do nich może będzie zaliczał Tongue POWODZENIA Big Grin


RE: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - 4Colors - 28-12-2014 12:21

Powodzenia, ciekawie się zapowiada Lol


RE: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - misterzelek - 28-12-2014 12:32

A ja czekam hoho już sporo na drugie konto -.-


RE: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - smagalaz - 28-12-2014 15:16

Dzięki za wsparcie. Dzisiaj jedynie znalazłem, przygotowałem i dodałem content na stronę. Wbrew pozorom to dość ciężkie (promuję się na Youtube i dziennie muszę robić 10-11 filmików), więc strona pewnie zostanie sprzedana parę dni po nowym roku.

(28-12-2014 12:32)misterzelek napisał(a):  A ja czekam hoho już sporo na drugie konto -.-
W międzyczasie mogłeś napisać PW, a nie post w niezwiązanym z tą sprawą temacie.


RE: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - szufliko - 28-12-2014 18:55

będę obserwowaćCool


RE: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - badom - 28-12-2014 18:56

Ja również i życzę powodzenia Smile.


RE: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - Kickster - 28-12-2014 20:05

będę zaglądać Smile


RE: Zarabianie na serwisach internetowych. Dobijam do 50 zł dziennie :) - smagalaz - 02-01-2015 18:28

Przez ostatnie dni walczyłem z chęcią spróbowania czegoś innego. Ostatecznie pokonałem tą chęć, usunąłem Visual Basic, landing page pod CPA, poradniki itd. i to jest mój pierwszy sukces beka Wierzcie lub nie, ale uczenie się 50 rzeczy za jednym zamachem (jak sprzedawać na Fiverr, jak zrobić dobry LP, jak szukać nisz CPA) jest bardzo złe i zatrzymuje rozwój... a wręcz można się przez to cofnąć.

Niczego nie zrobiłem, to i też niczego nie zarobiłem. Dzisiaj skupiam się na szukaniu nisz, niebawem kupię domeny i postawię paręnaście serwisów za jednym zamachem, żeby nie siedzieć bezproduktywnie przy komputerze...

Swoją drogą przed chwilą przypomniało mi się o przykładzie konkurencji Media Marktu i Saturna... ci mądrzejsi kupią w MM, a idioci pójdą do Saturna, a kasa zarówno od mądrych, jak i od idiotów i tak spłynie do jednej kieszeni... mam dwie dobre nisze, może warto stworzyć parę serwisów na pokrewne tematy? Szkoda mi czasu na szukanie nisz, przemyślę to i może sprawdzę w praktyce.