Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com (/Temat-Spryt-Polaka-vs-Shop-Lockerz-com-10469)

Strony: 1 2


Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - foxofixo - 18-07-2010 11:24

Witam.

Ostatnio kombinowałem jak by tu zamówić jakąś nagrodę z Shopu tak aby dotarła do Polski. Jako iż nie mam rodziny w USA postanowiłem poszukać firmy która zajmuje się pośredniczeniem. I owszem znalazłem wiele wyników. Nawet nie które były na tyle zadowalające że bym aż skorzystał. Jak narazie w miarę dobrą firmą posiadającą optymalne warunki jest PlusExpress na stronie http://www.plusexpress.pl/ jest więcej info. Warunki są dobre i dostaje się unikalny adres w USA na który można zamawiać a potem oni za opłatą odeślą tą paczkę do Polski. Tak więc pomyślałem OK. Idziemy do Shopu zamawiamy na ten adres a potem jak przyjdzie do mnie to oni mi odeślą. Ale tutaj się zapaliła "czerwona lampka w głowie". I teraz moje pytania.

1. Czy znacie jakieś profesjonalne firmy specjalizujące się w tego rodzaju pośredniczeniem ? (Oby były w miarę tanie i szybkie)
2. Czy ktoś z was już z tego korzystał ?
3. Czy za tego typu przesyłkę od Firmy do Polski płaci się jeszcze jakieś cło lub vat ?

Proszę o poradę w tej sprawie bo jeżeli to wypali może i Polacy będą mogli sposobami zamawiać w shopie.

Pozdrawiam.

PS. Za szybką pomoc polecą + plusiki przy reputacji.

Foxofixo


RE: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - MotorniczyTramwaju - 18-07-2010 11:34

Właśnie testuję tą firmę i chyba ten pomysł się sprawdzi. Zamówiłem w SHOP koszulkę i jest już w magazynie w USA. Teraz pozostaje tylko zamówić paczkę do Polski.

Co do cła/vatu, wysyłają oni paczki przez firmę kurierską, więc pewnie będzie cło/vat.

Nie chcę mówić że to jest na 100% sprawdzone, bo jeszcze paczki do Polski nie zamawiałem. Ale myślę, że można zamawiać. Za przesyłkę oczywiście można płacić przez PayPal. Myślę, że to dobry sposób na SHOP dla Polski Smile

Nie wiem jak się miewa sprawa z restockami. Mam dostęp do najbliższego bonusowego, więc jak coś zamówię z elektroniki, to zobaczę.


RE: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - kreatywny - 18-07-2010 11:38

Ciekawe czy wypali no to czekam az dostaniesz nagrodę. Wtedy pochwalisz się nam co jak i za ile ;D


RE: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - Lubelak - 18-07-2010 13:43

czekam na zegarki Nixon
jeśli będą zamawiam


RE: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - Admin - 18-07-2010 13:46

(18-07-2010 11:24)foxofixo napisał(a):  Witam.

Ostatnio kombinowałem jak by tu zamówić jakąś nagrodę z Shopu tak aby dotarła do Polski. Jako iż nie mam rodziny w USA postanowiłem poszukać firmy która zajmuje się pośredniczeniem. I owszem znalazłem wiele wyników. Nawet nie które były na tyle zadowalające że bym aż skorzystał. Jak narazie w miarę dobrą firmą posiadającą optymalne warunki jest PlusExpress na stronie http://www.plusexpress.pl/ jest więcej info. Warunki są dobre i dostaje się unikalny adres w USA na który można zamawiać a potem oni za opłatą odeślą tą paczkę do Polski. Tak więc pomyślałem OK. Idziemy do Shopu zamawiamy na ten adres a potem jak przyjdzie do mnie to oni mi odeślą. Ale tutaj się zapaliła "czerwona lampka w głowie". I teraz moje pytania.

1. Czy znacie jakieś profesjonalne firmy specjalizujące się w tego rodzaju pośredniczeniem ? (Oby były w miarę tanie i szybkie)
2. Czy ktoś z was już z tego korzystał ?
3. Czy za tego typu przesyłkę od Firmy do Polski płaci się jeszcze jakieś cło lub vat ?

Proszę o poradę w tej sprawie bo jeżeli to wypali może i Polacy będą mogli sposobami zamawiać w shopie.

Pozdrawiam.

PS. Za szybką pomoc polecą + plusiki przy reputacji.

Foxofixo

1. zadne sprawdzone
2. nie
3. oczywiscie koszta wysylki samej paczki, ktorego na lockerz placic nie musimy.


RE: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - grzegorz3b - 18-07-2010 14:44

A jak wpisójecie adres SKRZYNKI?


RE: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - foxofixo - 18-07-2010 14:52

Dzięki za okazanie chwili czasu na odpowiedź. Ale czy z tymi paczkami od firmy pośredniczącej jest jak z paczkami od Lockerz.com ? Chodzi mi o to czy ta firma wpisuje że to prezent i wartość 1$ ? Bo wiem że co do wartości to można ustawić ile mają wpisać ale cóż z tego jeżeli nie zaznaczą że to prezent. Wtedy jak zaznaczą co innego to w 99% można liczyć na cło/vat. Ma ktoś może o tym dane ?


RE: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - Lubelak - 18-07-2010 15:37

(18-07-2010 14:44)grzegorz3b napisał(a):  A jak wpisójecie adres SKRZYNKI?

Boże widzisz a nie grzmisz
(18-07-2010 14:52)foxofixo napisał(a):  Dzięki za okazanie chwili czasu na odpowiedź. Ale czy z tymi paczkami od firmy pośredniczącej jest jak z paczkami od Lockerz.com ? Chodzi mi o to czy ta firma wpisuje że to prezent i wartość 1$ ? Bo wiem że co do wartości to można ustawić ile mają wpisać ale cóż z tego jeżeli nie zaznaczą że to prezent. Wtedy jak zaznaczą co innego to w 99% można liczyć na cło/vat. Ma ktoś może o tym dane ?

tak wysyłają jako Gift


RE: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - nickluk - 18-07-2010 17:34

Siema dziś przeglądając ten temat: wpadłem na pomysł kupna fona w Usa a przy okazji bym zgarnął coś z lockerz:

Napisałem do firmy PLUS Express :
,,Witam mam pytanie w sprawie wysyłki przedmiotów do Polski z Usa mam pytanie czy paczka przywożona do polski przez granicę moze mieć cło/vat przy odbiorze i ile by kosztowała wysyłka do polski np: jakiejś elektroniki przykładowo telefonu a paczki są dostarczane przez poczte czy kurierem ???? Pozdro. Czekam na odpowiedź,,

Odpisali(dziśSmile):
,,Witam,



Tak, clo oraz Vat moze byc doliczone do przesylki.

Jesli byla by to mala paczka np z telefonem, to raczej oplaty nie zostana naliczone.





Przesylki po Polsce sa dostarczane firma kurierska UPS.



Serdecznie Pozdrawiam,

Piotr Kowalski

PLUS Express – Twoja skrzynka adresowa w USA,,

może komuś to pomoże ale nie odpowiedzieli dokładnie za ile tak okołoBig Grin


RE: Spryt Polaka vs Shop Lockerz.com - KristopheR - 18-07-2010 19:21

No panowie, widzę, że praca nad SHOP'em trwa Smile
Jeśli przyjdzie nagroda to napiszcie na forum, to będzie super sprawa ;D