Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Betsson problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Betsson problem (/Temat-Betsson-problem-104651)



Betsson problem - pidzej - 26-12-2014 21:10

Witam, był ktoś w tym serwisie? bo pojawił mi się problem. Już na samym wejściu krzyczy że pierwszy zakład za darmo, no to zagrałem za darmo i niestety nie wszedł, ale pieniądze nie wróciły na swoje konto, też mieliście podobny problem? Bo szukam w necie i nic na ten temat nie ma więc zaczynam się denerwować bo jednak troche kasy poszło :C


RE: Betsson problem - badii - 26-12-2014 21:19

Odebrałeś bonus przed postawieniem zakładu? Jeśli nie to Twój błąd, no chyba, że spróbuj to rozwiązać z supportem angielskim, NIE polskim, bo polski to kicha u każdego bukmachera.


RE: Betsson problem - pidzej - 26-12-2014 21:29

No właśnie było tak, że nie pisało nigdzie o czymś takim jak odebranie bonusu, było napisane 3 podpunkty:

Aby zgłosić się po zakład bez ryzyka:
1) Otwórz konto w Betssonie
2) Wpłać 10 PLN lub więcej
3) Jeśli Twój pierwszy zakład jest przegrany, otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusa

Wszystko z tego wykonałem poprawnie, po rejestracji wyskoczyła jeszcze babeczka na filmiku i mówiła że wystarczy wplacić i postawić.


RE: Betsson problem - badii - 26-12-2014 21:32

Pisz do supportu, powiedz jaka jest sytuacja, podaj numer zakładu i się dogadasz z nimi Smile


RE: Betsson problem - pidzej - 26-12-2014 21:36

Dobra dzięki, dam im jeszcze trochę czasu, bo jest dopiero co 2 godziny po meczu, może potem to wróci Wink


RE: Betsson problem - mucios - 26-12-2014 21:40

Poczytaj regulamin promocji - bardzo możliwe że na zwrot mają 24 godziny i tego nie przeskoczysz.