Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia (/Temat-Rzucam-sub-sms-rozpoczynam-nowy-etap-dziennik-Czlowienia-104643)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Voldir - 27-12-2014 17:58

Pokażesz nam swojego bloga?Smile


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - 4funsecond - 27-12-2014 17:59

Obserwuję Wink


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - buciu52 - 27-12-2014 18:00

Pomału ale do przodu, powodzenia ;]


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Loretin21 - 27-12-2014 18:06

Poslędzę z ciekawości Big Grin Bo zalatuję lekko nudą na forum Big Grin Też zarabiam na ref-linkach Big Grin

Pozdrawiam !


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Max998 - 27-12-2014 18:14

Chętnie się poprzyglądam. Smile


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - explrlz - 27-12-2014 18:28

Powodzenia będę obserwował postępy Wink


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - mlody16918 - 27-12-2014 18:49

(26-12-2014 21:07)czlowien napisał(a):  
(26-12-2014 21:04)kociamber napisał(a):  Powodzenia Smile też już nie urzęduję w SUBSMS, słyszałem już o tanieaukcje.com, jak tam się zarabia? Wink

Polecasz link i dostajesz 50% od każdej wpłaty poleconego. Nie wybieraj modelu rozliczeń jako kliki - to sie nie opłaca.

Potwierdzam promowałem jako kliki, zarobiłem 450 zł. Gdybym promował zyski byłoby 2x tyle.

W jakim serwisie zarabiasz? Portmmo?


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 27-12-2014 20:49

Cytat:W jakim serwisie zarabiasz? Portmmo?

Zarabiam głównie na GameFlow.

Cytat:Pokażesz nam swojego bloga? Smile

Na razie nie pokaże Tongue


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - Voldir - 27-12-2014 21:39

eeee nooo ale jesteś ale siem wstydzi xD nie no żartuje. Powodzenia oczywiście i będę zaglądał bo zawsze to coś innego niż suby czy Paidverts/Digadz Smile


RE: Rzucam sub sms, rozpoczynam nowy etap - dziennik Czlowienia - czlowien - 28-12-2014 17:30

2 dzień Heart Heart Heart

Zarobki z dzisiaj:

[Obrazek: d9esgh.jpg]

Taaaaaaak Heart 124, 80 zł Big Grin Nie spodziewałem się Big Grin Ale tak codziennie nie będzie - nie wiem skąd taka ilość ludzi na moim blogu dzisiaj Tongue

Po tych paru zł z wcześniejszych dni to sie nie spodziewałem Big Grin

Dzisiaj dniówka przypomina te z sub sms, może jeszcze trochę brakuje ale bliskoo Smile

Co dzisiaj zrobiłem?

- zacząłem promować fp

Co zrobie jutro?

- kontynuuje promowanie,

- wyrzuce z bloga gry w których nie było rejestracji, dam wyżej te które miały najwięcej i dodam nowe Big Grin

- dodam pare zakładek na blogu takie jak:
"TOP gry" - wg największej ilości rejestracji,
"Nasz skład" - tutaj fotki i opis zmyślonej redakcji Big Grin
"Newsy ze świata gier"