Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD (/Temat-Dziennik-pracy-Voldir-kosi-na-PPI-xD-104606)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 27-12-2014 13:35

Jak to na co?:DDD Jutro kupuję Audi Q7 3.0 Tdi Cool A tak na serio to coraz częściej myślę o kupnie wacików 2


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 27-12-2014 23:47

DZIEŃ 5
Dzisiaj wrzuciłem 5 filmików pod jedną dosyć starą ale nadal aktualną nisze. Dzisiejszy zarobek dupy nie urywa ale widać że coś ruszyło i mam nadzieję że na dobre. Moją dniówkę tak na prawdę uratowały 2 leady z Polski. Dzięki Rodacy !! <3 hehe

[Obrazek: DwnI5jK.png]

1.98$/20$



RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Max998 - 27-12-2014 23:48

Powiem Ci, że już stać Cię na waciki całkiem dobrej firmy! Smile


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 27-12-2014 23:51

Podaj na PW jaką firmę polecasz żeby nie było reklamy Big Grin Mój dziennik nie zawiera lokowania produktu na obecną chwilę Cool hehe


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Kali. - 27-12-2014 23:57

Hmm, żeby zwiększyć zarobki, to może nabij wyświetleń, lajków.


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 28-12-2014 00:05

Właśnie stosuję metodę set and forget. Żeby ta metoda załapała to potrzeba paru dni na to i wrzucać 5-10 filmików pod jedną nisze. Drugie konto, następne 5-10 filmików i tak codziennie. Ja na 1 konto wrzucam filmiki pod 2 nisze. Czyli jakieś 10-20 dziennie. Jeśli znajdę jakąś świeżą fajną niszę to będę nabijał Smile


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - broofie - 28-12-2014 00:09

(27-12-2014 02:33)dzemba napisał(a):  Powodzenia w zarobkach, nawet 1$ zarobiony dziennie cieszy Big Grin
I nawiasem mówiąc, ciekawi mnie czemu nikt do tej pory nie napisał działającego hacka/bota i na tym czerpał zasłużony zysk (przynajmniej ja nigdy nikogo takiego nie widziałem na forum).
Bo do tego trzeba miec zaplecze i tak zwane "plecy". Robienie hackow do gier ktore dzialaja na materialna szkode producenta gry jest surowo karane.


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 29-12-2014 00:43

DZIEŃ 6
Jak to standardowo w PPI. Wrzuciłem łącznie 14 filmików pod 2 nisze i teraz czekam na leady. Pierwszy raz wpadł mi lead z UK za 0.5$. Idzie to wszystko w dobrym kierunku mam nadzieję. Na tanich aukcjach lecą mi jakieś wejścia i rejestrację z automatu ale nie promuję na razie. Siądę jutro na Leadmore bo potrzeba mi 100 zł na pewną inwestycję Smile

[Obrazek: gSEqIUr.png]

2.54$/20$



RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Kickster - 29-12-2014 02:26

Zajrze tu czasem Wink


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 29-12-2014 13:04

PPI samo w sobie jest troszkę nudne bo same słabe leady wpadają po 0.02 albo 0.05 Big Grin

Edit. Zrobię mały test i pozamieniam linki pod PPA na 2-3 dni i zdam relację Smile