Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD (/Temat-Dziennik-pracy-Voldir-kosi-na-PPI-xD-104606)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 26-12-2014 12:20

Witam Was serdecznie. Zastanawiałem się czy założyć dziennik czy nie no i postanowiłem to zrobić żeby mieć motywację lepszą po nie za dobrym miesiącu na Leadmore, gdzie w sumie wypłaciłem tylko lekko ponad 1000 zł w ciągu grudnia. Z tanich aukcji to jakieś 110 zł Smile

CEL ?

20$ do końca stycznia

DZIEŃ 1, 2 i 3

Tutaj specjalnie nic się nie działo. Wpadło mi przez 2 dni łącznie 57.5 zł na tanich aukcjach, które wypłaciłem i jak na razie są oczekujące. Leadmore sobie odpuściłem na razie i chciałbym skupić się na PPI. Pierwsze 2 dni to w sumie taka zabawa z PerInstallBucks. Myślałem żeby odpuścić sobie po 2 dniach bo na prawdę blado do wyglądało. Wiem wiem początki są trudne ale nie miałem nadziei że cokolwiek wpadnie. Zarobiłem aż 0.15$ Big Grin Natomiast przełom nastąpił wczoraj. Złapałem Leada z USA za piękną stawkę 1.5$ i to dało mi niezłego kopa, dzięki któremu zdecydowałem się założyć dziennik i skupić się głównie na PPI bo to ciekawy sposób zarobku. Wczoraj wrzuciłem 6 filmików pod 1 niszę na 1 koncie YT. Na razie nie wygląda to za dobrze no ale sami zobaczcie.

[Obrazek: TE7GaYX.png]

1.7$/20$



RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - aero2 - 26-12-2014 12:27

Powodzenia.Smile
Polecam PPI z mojej sygnatury.


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - 4Colors - 26-12-2014 12:27

Powodzenia! Będę zaglądał :3
Ps: Aero2, nie spamuj każdemu jaki to NCR jest oh i ah... Undecided


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - averegen - 26-12-2014 12:28

Tez zarabiam w ppi. Dzisiaj zlecilem wyplate i przyszla po godzinie na paypal


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Dzonyy - 26-12-2014 12:30

Powodzenia życzę Smile
Też blokują mi powoli kanały, ale po świętach wracam do PPI i kupuje kilka nowych.


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 26-12-2014 12:34

Może to głupie ale powiedzcie mi jak oznaczyć nick użytkownika? wiecie o co mi chodzi Big Grin

aero2
to jest niezły tajniak. Nawali Reffów a potem będzie liczył hajs na wielkanoc z automatu Big Grin hehe

Na subach już działałem w sumie i nie mam jakoś weny teraz do nich. Przydałby się powiew świeżości. Może zmiany po wejściu ustawy tchną troszkę życia w Moją działalność. Tanie aukcje to tylko dodatek w sumie bo nie promuję już jakiś tydzień a wpadły 2 wypłaty co było bardzo miłym zaskoczeniem bo nikt się więcej nie rejestrował a widocznie przypomniał sobie o tanich aukcjach. EDIT. Wpadło 6 zł Smile

averegen
Działasz w PIB ?Smile

Najważniejsze pytanie do Was chłopaki. Ile kont na gmailu można zweryfikować na jednym starterze?Smile


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - mucios - 26-12-2014 12:42

Życzę powodzenia i będę zaglądał Smile Miło, że coraz więcej osób interesuje się PPI Huh


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 26-12-2014 12:43

Dzięki za miłe słowa. Również mnie to cieszy że możemy choć troszkę wypromować PPI Smile


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Voldir - 26-12-2014 18:05

To co dodam to pewnie żadna nisza ale zacząłem tworzyć Hacki w Virtual Basic'u i chciałbym pokazać Wam mój pierwszy projekt do oceny.

[Obrazek: Mq7ykt6.png]

[Obrazek: t9Mo5or.png]

Aplikacja może również służyć jako keylogger ale w Moim przypadku będzie służyła TYLKO i WYŁĄCZNIE pod PPI !
Krytykę przyjmuję na klatę Big Grin
Muszę jeszcze ściągnąć sobie jakieś fajne ikonki do VB Smile


RE: Dziennik pracy - Voldir kosi na PPI xD - Money. - 26-12-2014 19:18

Wrzucisz hack do WoT'a film postoi kilka h i banik Sad
Życzę powodzenia ciężko z tymi hackami Tongue

Ps. gram w WoT'a Big Grin