Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P (/Temat-Zarabianie-w-PPI-Zaczynamy-P-104596)

Strony: 1 2


Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - Falcons - 26-12-2014 11:11

Witam w internecie łącznie zarobiłem z 500 złoty. (bukmacherka,PPA,Skracanie,Suby)
Postanowiłem postawić teraz tylko na PPI spróbować chociaż bo w PPA wgl mi nie szło i mało pomocy było ;/

Posty będę dodawał tak po 20

1.Ale teraz Tak na luzie zrobiłem darmowy blog jakieś filmiki z yt ściągłem po przerabiałem własne opisy i wstawione byle jak by wypróbować Tongue
Dodałem trochę lajków z addmefast i z 200 wyświetleń i poszło Tongue
Dodawałem codziennie z 2-3 posty teraz jest z 9
Nie mam screenów z poprzednich dni bo formata miałem i nie zapisałem

[Obrazek: 79381669113135770871.png]

Tu jak narazie stan z pierwszych 6 dni (dzisiejszy dopiero po 11 a tam trochę instalacji już jest Tongue)
Wrzucę screen'a jeszcze pod koniec dnia



Znalazłem jakiegoś tam bota do addmefast choć mam problem z samym addmefast że strona bardzo często nie działa też tak macie? jak tak to podajcie strony gdzie można wbijać lajki na yt.


Cel do końca roku z 20$ do wypłaty Tongue

Cel:11.92/20$


szukam mentora który podwoi a możę nawet potroi zarobki, obaj wyjdziemy na korzyść Tongue


RE: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - mario22455 - 26-12-2014 11:21

Ładnie zaczynasz.. Też zarabiam na PPI, jak chcesz możemy coś współpracować, powymieniać się doświadczeniami. PW.


RE: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - aero2 - 26-12-2014 11:25

Powodzenia, lubię PPI i zarabiam, ale na lepszym serwisie, więcej info w mojej sygnaturze.Smile


RE: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - Falcons - 26-12-2014 11:27

Wiesz usłyszałem ze ten perinstallbucks nie scam i szybkie wypłaty to czemu nie Tongue ale ten twój tez wypróbuję jak polecasz.


RE: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - raluh - 26-12-2014 11:32

Ten, z którego korzysta Aero2 wg mnie jest lepszy, pieniądz i tak jest a widać statystyki i jest znacznie lepiej zrobiony pod względem opcji Smile


RE: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - full2000 - 26-12-2014 11:34

Powodzenia.


RE: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - Dzonyy - 26-12-2014 11:43

Rowniez zycze powodzenia i czekam na kolejne zestawienia Wink


RE: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - 4Colors - 26-12-2014 11:54

Powodzenia Wink


RE: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - kociamber - 26-12-2014 13:42

Też rozważam PPI lub PPA Smile będę śledził. Jaki nakład dzienny masz w PPI i gdzie reklamujesz się oprócz YT? Blog własny czy na bloggerze?


RE: Zarabianie w PPI # Zaczynamy:P - Falcons - 26-12-2014 14:45

Pisałem, zwykły blogger i mało ogarnięty Tongue tak na odwal, tylko yt