Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zarobić na refach lub ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Gdzie zarobić na refach lub ... (/Temat-Gdzie-zarobic-na-refach-lub-104588)

Strony: 1 2


Gdzie zarobić na refach lub ... - BuLa1100 - 26-12-2014 10:04

Witam serdecznie Smile Prowadzę pewien fanpage, na którym mogę świetnie zarobić na refach aczkolwiek nie wiem jak to wykorzystać Smile

Cóż zacznę od tego, że nie ma co ukrywać , a bo i po co
Prowadzę fanpage, na którym rozdaję skiny za różnego rodzaju zadania Smile
Organizuje turnieje w cs:go itp, strona nabrała już swojego blasku i zainteresowania. Ludzie bardzo chętnie wykonują zadania !

Swego czasu zainteresowałem się tematem Lajkuj, oferowałem skina za rejestracje z refa i nabicie 50 kliknięć Smile Czyli w skrócie było to zadanie za które otrzymywałem wynagrodzenie , userzy również Smile Ale wiadomo wszystko się kończy

Tak jak w temacie, na jakich serwisach najlepiej mógłbym zarobic
Najbardziej interesują mnie pewne serwisy, które za refa i ewentualnie jakieś działanie na koncie refa oferują mi zysk
W gre nie wchodzi SubSMS ani żadne PPA
Skracacze linków też są słabe w tym projekcje


RE: Gdzie zarobić na refach lub ... - piotrekprorok - 26-12-2014 10:19

Sprawdź PortMMO, FunHub Smile dostajesz nawet ładny hajs za rejestracje w grach Smile


RE: Gdzie zarobić na refach lub ... - Barteg - 26-12-2014 10:25

(26-12-2014 10:19)piotrekprorok napisał(a):  Sprawdź PortMMO, FunHub Smile dostajesz nawet ładny hajs za rejestracje w grach Smile

Ze swojego doświadczenia, polecam bardziej gameflow. Z wyższych pp usunęli mi cały hajs (100pln), bo napisali że wszystko co zarobiłem, to sam konta robiłem, a zrobiłem tylko po jednym na początku, aby sprawdzić jak to działa.


RE: Gdzie zarobić na refach lub ... - BuLa1100 - 26-12-2014 11:59

@up @up lecą reputki Smile jakieś jeszcze propozycjeSmile ?


RE: Gdzie zarobić na refach lub ... - rejwus15 - 26-12-2014 12:07

Najbardziej polecam Ci Funhub. Za rejestracje w World of Warplanes i potwierdzenie adresu email dostajesz 8.40zł
Też tam zarabiam i nie narzekam. Wypłaty dosyć szybko przychodzą.


RE: Gdzie zarobić na refach lub ... - Yogii - 26-12-2014 12:11

mspartners - 6,5c za podwójny klik
na fb się maskuje linka( nie przeszkadza i nie ingeruje)


RE: Gdzie zarobić na refach lub ... - dawid020899 - 26-12-2014 14:07

Sproboj na reflinkach z gier, jezeli masz FP o tematyce gier to nie odstraszysz odbiorców, a i przy okazji zarobisz.
Tak jak napisał Piotrekprorok, polecam PortMMO lub FunHub.


RE: Gdzie zarobić na refach lub ... - BuLa1100 - 26-12-2014 14:43

A na którym z serwisów jest najmniejszy próg wypłaty oraz najlepiej jakby nie trzeba było bawić się w umowy takie jak na FunHub


RE: Gdzie zarobić na refach lub ... - Barteg - 26-12-2014 14:48

(26-12-2014 14:43)BuLa1100 napisał(a):  A na którym z serwisów jest najmniejszy próg wypłaty oraz najlepiej jakby nie trzeba było bawić się w umowy takie jak na FunHub

umowy chyba wszędzie trzeba, ale można dać fake dane i jest ok.
Na gameflow najmniejszy limit, 30PLN.


RE: Gdzie zarobić na refach lub ... - bolo9797 - 26-12-2014 14:49

Widzialem ten twoj fanpage kiedys Big Grin
Zadanie z polubiszto Big Grin?
Jezeli tak to czy dalej wyplaca?