Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu (/Temat-Dzienniczek-Kociambera-wszystkiego-po-trochu-104580)



Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - kociamber - 26-12-2014 00:21

Witam Smile
Postanowiłem założyć swój dziennik z moich poczynań z zarobkami w internecie Smile
Na razie będę dokumentował zmagania w DigAdz, zapewne jeszcze coś dojdzie - zobaczymy Wink
Więc tak...
Moje aktualne statystki przedstawiają się następująco:
Poziom: 3/15
Punkty: 17,566
Stan konta: $0.67 + 15 reklam do wyklikania (dostępne za godzinę)

Ulepszenia:
Digger
do 01 Stycznia 2015 22:27 (świeżo kupiony) - brak zarobków z ulepszenia.
Hunter do 28 Grudnia 2014 23:40 (nie polecam i nie będę już kupował) - dostałem 77 reklam o wartości $3.36.



Na forum oferuję również refback z programu DigAdz i będę dokumentował tutaj jego statystki - jeśli ktoś skorzysta Wink

Wygląda on tak że oddaję 75% zarobków przez cały czas, które zarobiliście dla mnie - czyli według mnie bardzo korzystnie Wink
Dla przykładu:
Rejestrujesz się z mojego reflinka i inwestujesz do programu $100 - ja za to że wpłaciłeś $100 otrzymuję $10 i z tych $10 oddaję Ci 75% czyli $7.5. Ale nie, nie, nie to nie koniec refbacku - bo on nie jest taki zwykły Wink Sęk w tym polega ze oddaję 75% wszystkich zarobków jakie dla mnie wygenerowaliście. Czyli za te $100 dostaliście 150k punktów i znaleźliście się w 6 grupie i macie blisko do 7 grupy. W 6 grupie aktualnie naliczenia to ok $3 dziennie a w 7 grupie ok $5.5. Z każdej klikniętej przez was reklamy dostaję 5% jej wartości a wam oddaję 75% tego co ja dostałem Wink Czyli będąc w grupie 6 przy naliczeniu $3 dostaję ok $0.15 dziennie i z tego wasze 75% wynosi ok $0.12. Czyli po tygodniu klikania w 6 grupie macie ode mnie gratisowo 7*$0.12 ~ $0.80.
Brzmi korzystnie prawda? Wink A dodatkowo teraz do końca 2014roku mam promocję dla każdego kto zarejestruje się pode mnie dostaje aż 85% refbacku zamiast 75%!
Więc zapraszam do korzystania! Smile
Aktualnie jeszcze nie mam żadnej osoby podpiętej pod siebie Smile Możesz być pierwszy!
Reflink : http://digadz.com/Kociambeer


Jeśli macie pytania to zapraszam, walcie śmiało! Wink
To byłoby na tyle na razie, czekajcie kolejnych postów i zapraszam do śledzenia! Wink

Pozdro600 na rejonie!
Lol


RE: Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - Noozer - 26-12-2014 01:38

Powodzenia Wink


RE: Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - kociamber - 26-12-2014 23:29

Wczoraj zacząłem dziennik bo akurat się kończyła przerwa techniczna a teraz piszą że przerwa potrwa aż do 1 stycznia 2015. To wstrzymuję do tego czasu start dziennika bo nie miałbym co publikować, chyba że coś się trafi co warto opisać Wink


RE: Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - Voldir - 03-01-2015 23:39

UP

Dla tego Pana powinien polecieć ban Smile


RE: Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - kociamber - 04-01-2015 01:32

No powinien Wink

Korzystając z okazji że już tu jestem to napiszę co słychać w DigAdz.
Więc tak program dziś ruszył w końcu po przerwie i na start były jakieś mikronaliczenia Wink ale co tam. Czekałem na dzisiejsze główne naliczenie jednak się nie doczekałem. Sypnę statystykami Wink

Poziom: 3/15
Punkty: 17,059
Stan konta: $1.73

Ulepszenia:

Digger Był zakupiony chwilę przed przerwą i przedłużyli mi ważność aż o 10 dni z czego jestem bardzo zadowolony - zarobków jeszcze żadnych bo jeszcze nie było naliczeń. Waży do 13 Stycznia 2015 22:27
Hunter Już się prawie kończył i akurat przerwa nastała i dzięki przerwie przedłużyli do 09 Stycznia 2015 23:40. Aktualnie na ten moment dostałem 92 reklamy o wartości $3.64, więc jest szansa że się zwróci - ale nie polecam teraz kupować tego ulepszenia.

Statystki z refbacku który oferuję:

Aktualnie zarejestrowała się z mojego reflinka 1 osoba, chociaż jeszcze nie wykazała żadnej aktywności ale i tak się bardzo cieszę, że chociaż ktoś zagląda do mojego refa Smile Nawet nie wiem na razie kto to jest Smile Oczywiście jeśli zacznie działać ta osoba w DigAdz będę jej wypłacał refbacki.

Poleconych: 1
Wypłacone $ dla poleconych: $0.00 Smile

Pozdrawiam wszystkich czytających i obiecuję że za niedługo w moim dzienniku pojawią się nowe formy zarobku Wink Możecie też mi na PW proponować jakieś formy zarobku.
Jeszcze raz trzymajcie się ciepło bo u mnie za oknem wieje i pizga Jerk2


RE: Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - kociamber - 04-01-2015 20:36

04-01-2015

DigAdz.com
Program chyba działa już normalnie nieraz przeciążenie są ale mają ataki DDoS. Statystyki po wyklikaniu reklam przedstawiają się tak:

Poziom: 3/15
Punkty: 20,058 (+ 2999)
Stan konta: $0.19 (- $1.60 - był reinwest $3)

Plan jest taki żeby do grupy 22,500+ pkt, więc niedużo już brakuje Wink

Ulepszenia:

Digger Brak żadnych reklam na chwilę obecną Sad
Ważny do 13 Stycznia 2015 22:27
Hunter Dostałem kilka ładnych reklamek.
Ważny do 09 Stycznia 2015 23:40

Statystki z refbacku który oferuję:
Nikt od wczoraj się nie zarejestrował, a jedyna osoba która jest moim poleconym dalej nie wykazała żadnej aktywności Sad Zapraszam do korzystania z mojego refbacka! Wink

Poleconych: 1
Wypłacone $ dla poleconych: $0.00 :/

Pozdro i trzymacie się! Wink


RE: Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - kociamber - 17-01-2015 18:33

17-01-2015

DigAdz.com
Program funkcjonuje już normalnie, regularnie są naliczenia może nie na takim poziomie jak na początku ale jest dobrze. Doinwestowałem 1$, żeby dostać się grupę wyżej i teraz już chyba będę siedział w tej grupie i wypłacał grosze które napłyną do mnie. Wink

Poziom: 4/15
Punkty: 23,632 (+ 3574)
Stan konta: $1.86 (+ $1.67)

Teraz będę utrzymywał się w grupie i wypłacał bo na razie nie mam kasy na inwestycję.

Ulepszenia:

Digger Nie dostałem jeszcze żadnych reklam.
Ważny do 20 Stycznia 2015 22:27

Statystki z refbacku który oferuję:
Brak jakiegokolwiek progresu tutaj...

Poleconych: 1
Wypłacone $ dla poleconych: $0.00

Nie pisałem nic dawno, bo nie było o czym. Dużo pracowałem fizycznie i nie miałem czasu żeby nawet na forum zaglądać Smile Od poniedziałku zaczynam ferie i też idę do roboty więc nie sądzę żeby dużo się zmieniło. Postanowiłem, że wejdę ponownie w PPA bo już kiedyś zarabiałem na tym. Na początek bedzie darmowy blog a jak metoda okaże się sukcesywna i da mi trochę zarobić to może zainwestuję w płatny blog Wink


RE: Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - .::Nicko::. - 17-01-2015 18:48

Powodzenia Smile


Dzienniczek Kociambera - wszystkiego po trochu - Hybrid1990 - 28-11-2019 14:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.