Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualizacja tytulu artykulu strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Aktualizacja tytulu artykulu strony (/Temat-Aktualizacja-tytulu-artykulu-strony-104572)



Aktualizacja tytulu artykulu strony - Pigm3j - 25-12-2014 21:48

Witajcie
Za niedługo 2015 rok , każdy pewnie ma jakieś postanowienia itp , a ja mam jedynie pytanie.

Jak niektórzy z was w tytule nichy ( w tytule tematu nichy na blogu ) mam podaną datę 2014.

Pytanie:
Czy jej edycja zostanie w wyszukiwarce poprawiona jeżeli ją zedytuje? Np jakbym miał super niche cash of clans czit 2014 , zmienilbym na 2015 to Google to zauważy ?

Właśnie a jeśli się uda , to po jakim czasie to nastąpi ?

I ostatnie pytanko - lepiej edytować stary post nichy czy napisać nowy ? Jak Google reaguje na taki zabieg czyli edycję wątku i ewentualne wzbogacenie go o dodatkową treść itp?

Dzięki wielkie i wesołych Świąt !!!


RE: Update'owanie tytułu nichy. - Admin - 26-12-2014 00:01

Tak, zauważy. Wszystko zależy od stosowanego linkowania, jeśli takowe istniało to nie ma sensu niszczyć obecnego linku tylko stworzyć nowy.


RE: Aktualizacja tytulu artykulu strony - Pigm3j - 26-12-2014 01:43

Dzięki wielkie za odpowiedz. Smile