Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Osoby podejrzane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Osoby podejrzane (/Temat-Osoby-podejrzane-104553)

Strony: 1 2 3 4


RE: Osoby podejrzane - marcel_kk - 25-12-2014 18:07

Dobry temat, dość często trafiam na osoby które właściwie nie oszukały
ale ich dziwne zachowanie odbiega od norm społecznych przyjętych na tym forum.
Zapewne część osób, które się tu znalazły i zamierzały coś nabroić powróci na dobrą droge.


RE: Osoby podejrzane - bartex89 - 25-12-2014 18:08

Bardzo dobry pomysł. A niedałoby się okreslic uprawnien do tego tematu na podstawie np stazu na forum?
Powyzej roku osoby mogłyby przegladac ten temat.


Druga sprawa - duzo uzytkonikow z wiekszym stazem dostaje bana, jak np: p.pw, xardas, czy bereszynski. Co do 2 ostatni wiem za co dostali, ale np 1 delikwent nie wiem za co dostał. Może tez by sie to udalo jakos podpiac do tego?


RE: Osoby podejrzane - broofie - 25-12-2014 18:19

Ostatnio widze duzo nowych uzytkownikow piszacych bardzo dziwna polszczyzna nie zwracajac uwagi na gramatyke i sens zdania, jakby uzywali translatorow. Bede zglaszac takich podejrzanych typkow.


RE: Osoby podejrzane - daniel42na - 25-12-2014 18:19

@bartex89
Wydaje mi się, że Twoje 2 argumenty się wzajemnie wykluczają.
Staż niestety często nie jest wyznacznikiem uczciwości.
-Xardas to multikonto tomazziego, który znany był z wprowadzania na forum nieprzyjemnej atmosfery, obrażania i zaczepania innych użytkowników.
-Bereszyński dostał bana za próbe sprzedaży cudzego skryptu.

Często są dni, że dziennie sypie się kilkanaście banów, nie wiem czy to nie odstraszało by trochę użytkowników.

Moim skromnym zdaniem, jeśli już taki wątek miałby powstać to gdzieś w dziale ocena handlarzy, raczej dostępny dla wszystkich.
Obawiam się dodatkowo, że oskarżenie usera X przez usera Y wywoływało by często wojny, kłótnie i tak dalej...
Mimo wszystko poczekajmy na zdanie kogoś innego z ekipy, gdyż nie chce tu wypowiadać się za innych.


RE: Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 18:21

Poczekać zawsze można, liczcie się też tylko ze zdaniem użytkowników a takowe już są wyżej.
Co do tej wojny jak to określiłeś, wątpię... Ktoś podaje nazwę, osoba z ekipy sprawdza delikwenta i albo banik albo czysty i sprawa zamknięta.


RE: Osoby podejrzane - asiorek - 25-12-2014 18:24

Użytkownik lovely nwm czy ma bana czy nie. Ale pisal w każdym temacie sprzedam. Pisal do mnie i nie tylko do mnie ze kupi a ani razu nie doszlo do transakcji..


RE: Osoby podejrzane - marcel_kk - 25-12-2014 18:25

Tak jak użytkownik @bartex89 napisał, dostęp do tego tematu miałyby osoby powyżej 1000 postów, byłby to temat do weryfikacji uczciwości niektórych użytkowników.


RE: Osoby podejrzane - broofie - 25-12-2014 18:25

Jestem za. Juz nie mam gdzie nabijac postow.
@bartex89 dobry pomysl z tym stazem, ciekawe czy daloby sie takie cos zrealizowac.
Kolejna sprawa bylaby zasada wpisywania pojedynczych nickow bez zbednego offtopicu, zapszczedziloby to klotni w temacie.


RE: Osoby podejrzane - bartex89 - 25-12-2014 18:30

(25-12-2014 18:19)daniel42na napisał(a):  @bartex89
Wydaje mi się, że Twoje 2 argumenty się wzajemnie wykluczają.
Staż niestety często nie jest wyznacznikiem uczciwości.
-Xardas to multikonto tomazziego, który znany był z wprowadzania na forum nieprzyjemnej atmosfery, obrażania i zaczepania innych użytkowników.
-Bereszyński dostał bana za próbe sprzedaży cudzego skryptu.

Często są dni, że dziennie sypie się kilkanaście banów, nie wiem czy to nie odstraszało by trochę użytkowników.

Moim skromnym zdaniem, jeśli już taki wątek miałby powstać to gdzieś w dziale ocena handlarzy, raczej dostępny dla wszystkich.
Obawiam się dodatkowo, że oskarżenie usera X przez usera Y wywoływało by często wojny, kłótnie i tak dalej...
Mimo wszystko poczekajmy na zdanie kogoś innego z ekipy, gdyż nie chce tu wypowiadać się za innych.

ostatnie 3 osoby co sie pode mnie podszywaly z tego forum nie miały nawet pół roku stażu. Wiec staz jest dobrym wyznacznikiem.

Co do xardasa i bereszynskiego napisalem, że wiem za co dostali bany. Ale za co dostał ekspert "P.PW" ?


RE: Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 18:32

bartex89, trochę już offtop robisz a prosiłem aby go nie robić. Takie pytania możesz komuś na PW z ekipy wysłać. Proszę aby ten temat był porządną wizytówką Smile