Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Osoby podejrzane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Osoby podejrzane (/Temat-Osoby-podejrzane-104553)

Strony: 1 2 3 4


Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 17:45

Witajcie, ekipa forum ma swój tajny temat odnośnie osób budzących zastrzeżenia. Myślę że fajną opcją będzie taki temat również ogólnie. Ostatnio często widzę podejrzanych typów którzy robią dziwne akcje na forum.

Więc, w tym temacie możecie zgłaszać wszystkie podejrzane według Was osoby. Liczę że ekipa od czasu do czasu będzie je sprawdzać. Dzięki temu pomożemy im w pracy z ta czynnością, a równocześnie wyeliminujemy szybciej cwaniaków z forum.

Mój pierwszy typ @[marzyciel] dość często dziś pisze w tematach ogólnych, wygląda jak by na siłę chciał nabić posty, proszę o jego sprawdzenie.

P.S. To że kogoś oznaczam w temacie, nie ma na celu robienia z tematu śmietnika i zbędnych dyskusji.


RE: Osoby podejrzane - marzyciel - 25-12-2014 17:48

tak, nabijam posty bo chce sprzedac kilka moich rzeczy jak e-maile i konta np addmefast


RE: Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 17:51

Podkreślam że temat ma na celu tylko sprawdzenie typowanej osoby. Ekipa Cię sprawdzi, jeżeli jest ok to dobrze. Dlatego nie róbmy zbędnej dyskusji.


RE: Osoby podejrzane - hertia - 25-12-2014 17:56

Tylko czy takie osoby podejrzane nie sprawdzą tematu i zaczną być ostrożne. Po za tym żeby to nie wyglądało na publiczny lincz w tym temacie bo ktoś kogoś skrytykował i od razu post "podejrzewam użytkownika xxxxx bo mnie nie lubi"


RE: Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 18:00

@[hertia] tu nie chodzi o wpisy tego typu co podałeś, tylko o takie że ktoś kogoś podejrzewa że ma np. multi, albo że chce zrobić przekręt.
To że sprawdzą temat to sobie mogą to robić, ważne że ktoś z ekipy może sprawdzić ich logi i wyjdzie szydło z worka Smile

P.S. Widzisz marzyciel już ma bana, czyli dobrze przypuszczałem Smile


RE: Osoby podejrzane - daniel42na - 25-12-2014 18:01

No cóż.. celny traf. Ekipa stwierdziła, że wspomniany pan używa tora i go wyrzuciła Sad
Za duże ryzyko, chcecie handlować - używajcie normalnego IP.


RE: Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 18:02

(25-12-2014 18:01)daniel42na napisał(a):  No cóż.. celny traf. Ekipa stwierdziła, że wspomniany pan używa tora i go wyrzuciła Sad
Za duże ryzyko, chcecie handlować - używajcie normalnego IP.
I o to chodzi, łatwo takiego delikwenta zobaczyć. Ważne że już daje efekty, zatem mam nadzieję że temat przyniesie duże korzyści i pomoc ekipie forum.

Pozdrawiam.


RE: Osoby podejrzane - daniel42na - 25-12-2014 18:02

Co do tematu na podejrzenia, myśle że ten będzie odpowiedni(?)
http://zarabiam.com/Temat-OSZUSCI-Zajrzyj-za-nim-cos-kupisz-4984


RE: Osoby podejrzane - hertia - 25-12-2014 18:04

Masz oko.


RE: Osoby podejrzane - rozekrr - 25-12-2014 18:05

@[daniel42na] temat który podałeś jest ogólnym, i przeważnie wpisuje się w nim zażalenia że ktoś kogoś przekręcił. Ideą tego tematu, jest to aby były tu tylko wpisy multikont, osób dziwnie się zachowujących.

Myślę że nie zaszkodzi, co sam przed chwilą doświadczyłeś, pierwszy typ i sprawdzony niczym dobra bukmacherka Big Grin