Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena naprawy telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wycena naprawy telefonu (/Temat-Wycena-naprawy-telefonu-104545)

Strony: 1 2


Wycena naprawy telefonu - sheko12 - 25-12-2014 15:31

Siemanko,

Słuchajcie, orientujecie się, ile może kosztować mniej więcej wymiana digitizera ( pierwszej szybki telefonu dotykowego ) w HTC Desire C ?

Rysa jest od dołu po samą góre, jako jedyna, dotyk jest sprawny, wymiana przez serwis plus kupno digitizera mnie interesuje, chciałbym naprawić go i sprzedać Wink


RE: Wycena naprawy telefonu - rozekrr - 25-12-2014 15:41

Każdy serwis w naszych miastach może brać za taką robotę inną kaskę, dlatego najlepiej przejdź się po kilku u siebie i wybierzesz najlepszy Smile


RE: Wycena naprawy telefonu - sheko12 - 25-12-2014 15:42

Fakt, ale teraz ciężko w okresie świąt się dostać do serwisu, postanowiłem zapytać bo może ktoś już wymieniał w HTC Smile


RE: Wycena naprawy telefonu - rozekrr - 25-12-2014 15:44

Nawet jeżeli to poda Ci orientacyjną cenę. Myślę że sama wymiana nie powinna kosztować więcej jak kilka dyszek Wink


RE: Wycena naprawy telefonu - Maersk - 25-12-2014 15:46

Tak czy siak koszty powinny być mniejsze niż wymiana dotyku, bo tutaj poszła tylko szybka, która właśnie między innymi chroni ten dotyk.

Nie wymieniałem w HTC ale tak mi się bynajmniej wydaje.


RE: Wycena naprawy telefonu - ado - 25-12-2014 15:54

Koszt digitizera + wymiana w serwisie to około +120 zł


RE: Wycena naprawy telefonu - sheko12 - 25-12-2014 16:11

Jeżeli byłaby to kwota rzędu 100zl w zwyż, sprzedaż tego telefonu nie da mi nawet minimalnego zwrotu Smile


RE: Wycena naprawy telefonu - rozekrr - 25-12-2014 16:16

To wystaw go jako uszkodzony z drobnym defektem i zawsze coś zyskasz Wink


RE: Wycena naprawy telefonu - TeYroXOfficial - 25-12-2014 16:28

sheko rozejrzyj się na YT jak wymienić digitizer, to jest bardzo łatwe, a zaoszczędzisz mase pieniedzy Smile
Kosz digitizera do tego HTC to kwestia 35zł z przesyłką...
A w serwisie Cie skasują powyżej stówki :|


RE: Wycena naprawy telefonu - sheko12 - 25-12-2014 21:14

Dziękuję Wszystkim Smile