Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak pozbyć się tego czegoś z fp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: jak pozbyć się tego czegoś z fp (/Temat-jak-pozbyc-sie-tego-czegos-z-fp-104542)

Strony: 1 2


jak pozbyć się tego czegoś z fp - asiorek - 25-12-2014 14:37

siemka, od pewnego czasu tzn już dużo wcześniej ale od niedawna praktycznie co chwile co dziennie na moj fp jakies murzyny dodaja takie odnośniki [Obrazek: ZszTUUI.png]
Dodawalem filtry etc ale to nic nie pomaga i dalej to dodają.. Macie jakieś rady na to ?


RE: jak pozbyć się tego czegoś z fp - Branzolek - 25-12-2014 14:49

Jak nabijałeś like za pomocą wymiany to masz babo placek Jerk
Nie wiem zablokuj ich? Można? Big Grin
Albo jakaś opcja że dodawać posty mogą tylko Admini nie wiem nie siedzę aż tak w FP.


RE: jak pozbyć się tego czegoś z fp - asiorek - 25-12-2014 14:50

no właśnie nabiłem tylko z 300 like kupiłem na allegro xD
blokuje własnie, ale co róż dochodzą z innych nwm stron i co róz z innymi opisamy np jest hot później h00000tt itp Xpokerface


RE: jak pozbyć się tego czegoś z fp - Branzolek - 25-12-2014 14:51

(25-12-2014 14:50)asiorek napisał(a):  no właśnie nabiłem tylko z 300 like kupiłem na allegro xD
blokuje własnie, ale co róż dochodzą z innych nwm stron i co róz z innymi opisamy np jest hot później h00000tt itp Xpokerface

No to już wiadomo skad są Big Grin
Kupiłeś słabe like i tyle każdy uczy się na błędach Smile
Przynajmniej wiesz jak zachować się w przyszłości Huh


RE: jak pozbyć się tego czegoś z fp - MilanFan - 25-12-2014 15:36

Wyłącz możliwość dodawania postów na tablicę FP przez innych. Wink


RE: jak pozbyć się tego czegoś z fp - asiorek - 25-12-2014 16:04

ale inni dodają też o s4s.. dlatego nie bardzo mi to pasuje aby zablokować tą opcje ;/

Słabe lajki miały być, miały to być fejk lajki tylko na początek istniena fp bo wiele fp na s4s wymagało minimum 500 like.. i to było juz dawno z 3-4 miechy temu Big Grin


RE: jak pozbyć się tego czegoś z fp - rozekrr - 25-12-2014 16:07

Jeżeli nie możesz zablokować pisania innym, to niestety ale takie osoby/boty będą Ci spamowały tablicę.


RE: jak pozbyć się tego czegoś z fp - smagalaz - 26-12-2014 10:58

Możesz też ustalić cenzurę na jakieś słowa - normalni użytkownicy wtedy nie ucierpią, a przy okazji odetniesz spamerom furtkę do spamu w komentarzach.


RE: jak pozbyć się tego czegoś z fp - asiorek - 26-12-2014 17:15

noo własnie napisalem wyżej że jest cenzura na słowa.. To zmiast np hot to piszą h0000t itp xD pokerface


RE: jak pozbyć się tego czegoś z fp - Reszka - 26-12-2014 18:37

Wyrzuć wszystkich i od nowa albo ręcznie wyrzucaj ze znajomych.
Po likes zapraszam do mnie.