Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Killigan - Oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Killigan - Oszust (/Temat-Killigan-Oszust-104541)

Strony: 1 2


RE: Killigan - Oszust - Adriano42 - 25-12-2014 16:57

Mało prawdopodobne, że ktoś mu się wbił na konto i akurat przeprowadził transakcję. Raczej koleś wyczuł, że może Cię "wykiwać" i to zrobił, a potem jeszcze myślał, że uchroni się od odpowiedzialności wymyślając bajkę iż niby ktoś na jego koncie siedzi.

Podejrzewam, że gdyby tak było to koleś już by na pewno pisał do Admina i wypowiedział się w tym wątku...


RE: Killigan - Oszust - Coristo - 25-12-2014 16:59

(25-12-2014 16:57)Adriano42 napisał(a):  Mało prawdopodobne, że ktoś mu się wbił na konto i akurat przeprowadził transakcję. Raczej koleś wyczuł, że może Cię "wykiwać" i to zrobił, a potem jeszcze myślał, że uchroni się od odpowiedzialności wymyślając bajkę iż niby ktoś na jego koncie siedzi.

Podejrzewam, że gdyby tak było to koleś już by na pewno pisał do Admina i wypowiedział się w tym wątku...

Killigan ma zablokowane konto aby zapobiec kolejnemu incydentowi. Podałem mu dalsze kroki jakie ma wykonać aby skontaktować się z administratorem.


RE: Killigan - Oszust - Adriano42 - 25-12-2014 17:01

(25-12-2014 16:59)Coristo napisał(a):  
(25-12-2014 16:57)Adriano42 napisał(a):  Mało prawdopodobne, że ktoś mu się wbił na konto i akurat przeprowadził transakcję. Raczej koleś wyczuł, że może Cię "wykiwać" i to zrobił, a potem jeszcze myślał, że uchroni się od odpowiedzialności wymyślając bajkę iż niby ktoś na jego koncie siedzi.

Podejrzewam, że gdyby tak było to koleś już by na pewno pisał do Admina i wypowiedział się w tym wątku...

Killigan ma zablokowane konto aby zapobiec kolejnemu incydentowi. Podałem mu dalsze kroki jakie ma wykonać aby skontaktować się z administratorem.

I dobrze, że ma zablokowane konto. Ale podejrzewam, że się nie skontaktuje wcale z Adminem bo całą tą akcję zorganizował on sam. Oczywiście mogę się mylić, czas pokaże.


RE: Killigan - Oszust - buciu52 - 25-12-2014 17:36

Myślę tak samo, udało mu się mnie wykiwać. Mam nauczkę, będę bardziej ostrożny na przyszłość.


RE: Killigan - Oszust - marcel_kk - 26-12-2014 08:42

@Killigan
data rejestracji: 24-11-12
374 posty

Czyżby zabawa sylwestrowa była za kilka dni ?
W ostatnich dniach aktywność oszustów bardzo się nasiliła!


RE: Killigan - Oszust - Adriano42 - 26-12-2014 08:47

(26-12-2014 08:42)marcel_kk napisał(a):  @Killigan
data rejestracji: 24-11-12
374 posty

Czyżby zabawa sylwestrowa była za kilka dni ?
W ostatnich dniach aktywność oszustów bardzo się nasiliła!

Niestety ale masz rację. Mam nadzieję, że już niedługo ich aktywność się zmniejszy.