Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL (/Temat-Jak-zarobic-na-programie-partnerskim-CENEO-PL-104540)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - ZabaGamer - 25-12-2014 16:15

Co mam podać przy rejestracji, jeśli nie mam Swojej strony internetowej ??


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - rozekrr - 25-12-2014 16:17

Wpisz byle jaką nawet wyszukaną z internetu...


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Voldir - 25-12-2014 19:23

rozekrr to pewne z tą stroną?Big Grin


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Pole - 25-12-2014 20:20

No właśnie bo też chciałem tam zarabiać tylko nurtuje mnie ta strona...eh.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Voldir - 25-12-2014 20:29

Założyłem pustego bloga na bloggerze i git Smile


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - kolo33 - 25-12-2014 23:02

Przecież ten temat to żadna rewolucja. Już w pierwszym poradniku o pp znajdziemy ten sposób. A nawet w FAQ jakiegoś pp z subami widziałem coś takiego. Nie wiem po co to znowu wałkować

Kliknięte z SGS+


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Reszka - 26-12-2014 00:42

A jakie jest te minimum po którym banują na Ceneo?


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - hertia - 26-12-2014 05:43

(25-12-2014 23:02)kolo33 napisał(a):  Przecież ten temat to żadna rewolucja. Już w pierwszym poradniku o pp znajdziemy ten sposób. A nawet w FAQ jakiegoś pp z subami widziałem coś takiego. Nie wiem po co to znowu wałkować

Kliknięte z SGS+

Po to jest to forum żeby uczyć podstaw.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - ravienne - 26-12-2014 13:58

Zostawiłam reputka Smile


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - marleyka - 26-12-2014 17:20

(26-12-2014 00:42)Reszka napisał(a):  A jakie jest te minimum po którym banują na Ceneo?

Wypłaty są od 100 zł. Ja nie dostałam bana do tej pory. Prowadzę też dwa blogi i często z nich linkuję do ceneo.

Staram się zbierać wejścia z różnych źródeł. Przy okazji przeglądania tych różnych przedmiotów, podsyłam linki znajomym, którzy czasem szukają różnych rzeczy do kupienia.

Na fb jest sporo grup z ogłoszeniami. Skupiam się na tych z ogłoszeniami 'kupię'. Korzystam z ogłoszeń na gumtree i olx. Podsyłam wiadomość w stylu: Wysyłam do Pana/Pani link do porównywarki cen przedmiotu, którego akurat Pan/Pani szuka. Mam nadzieję, że będzie pomocny. (czy coś w tym stylu). Smile

Może macie jakieś swoje inne sposoby?