Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL (/Temat-Jak-zarobic-na-programie-partnerskim-CENEO-PL-104540)

Strony: 1 2 3 4 5


Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - marleyka - 25-12-2014 13:34

Od paru ładnych tygodni siedzę z ręką w gipsie i przypadkiem wypracowałam taki sposób. Nie jest to metoda 'nic nie robię, kasa leci'. Ale stabilnie i pewnie dało mi się zarobić do 200 zł dziennie.

Nie jest to kwota zawrotna ale w obecnej sytuacji musi mi wystarczyć. Jak Tobie tyle odpowiada to poniżej jest opisana metoda, którą sobie wypracowałam "z nudów". Możliwe, że da się z tego zarobić więcej. Sprawdzę z kolejnymi tygodniami - bo jeszcze trochę w tym gipsie posiedzę.

REJESTRUJESZ SIĘ NA CENEO (czysty link)
REJESTRACJA (reflink)

i możesz zarabiać np. moi sposobem. (opisuję go poniżej)

Na CENEO zarabiasz za to jak ktoś kliknie w Twoje linki, a jeszcze więcej jak ktoś dokona zakupów przez te linki.

JAK TO ZROBIĆ?
Na CENEO jest praktycznie wszystko. Od skarpet po części samochodowe, urządzenia, sprzęty itd. itd. Smile

Przykład o produktach kuchennych - to przed świętami dobrze szło.

1)Szukasz w necie blogów np. kulinarnych.
2)Na CENEO wyszukujesz kategorie np. wyposażenie kuchni.
3) Na blogu czytasz sobie jakiś wpis np. o pieczeniu ciast (na ten temat jest w necie pewnie z 100 000 wpisów smile
4) W panelu partnera na CENEO tworzysz swój link do strony z wyposażeniem kuchni do kategorii wypieki.
5) Na blogach o wypiekach zostawiasz komentarz ze swoim linkiem do ceneo. (np. super przepis, chyba go wykorzystam w przyszły weekend w swojej kuchni itd. a widziałaś takie fajne foremki do ciasta <i tu wklejasz swój link>.

Nie rób oczywiście nachalnego SPAMU i nie wklejaj linków bez sensu. Przeczytaj wpis i skomentuj rzeczowo, pochwal autora, pozdrów itp. To wygląda naturalnie i przynosi spore zyski.

Ja w ten sposób skomentowałam ostatnio 4 czy 5 wpisów i zarobiłam 73 zł tylko tego samego dnia. Kilka złotych z klikania i procent za sprzedaż. To taki przykład. Bo przecież można komentować wszystko: militaria, motoryzacja, zdrowie, święta, sport co Ci przyjdzie do głowy.

A przecież raz zostawiony link będzie generował przychody cały czas i z jednego linku może się okazać, że będzie kilka sprzedaży.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - ASTONEQ - 25-12-2014 13:39

No tak, ale czy regulamin ceneo na to pozwala ? Kiedyś Nie mogłem reklamować na fanpage nawet bo regulamin zabranial


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Noozer - 25-12-2014 13:42

Jakie są stawki z kliknięcie Wink ?


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - averegen - 25-12-2014 13:49

Chyba 20gr za unikalne wejscie


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Szrejter - 25-12-2014 13:53

Orientuję się czy wypłacają na luzie czy np. jeżeli będę miał mało zakupów a dużo wejść to nie dostanę bana itd.?


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - Jaro070 - 25-12-2014 13:59

(25-12-2014 13:39)ASTONEQ napisał(a):  No tak, ale czy regulamin ceneo na to pozwala ? Kiedyś Nie mogłem reklamować na fanpage nawet bo regulamin zabranial

Nie zezwala, dają bany po przekroczeniu progu wypłaty.

ALE, Skąpiec ma bardziej przyjazny Regulamin i ten sposób może tam zadziałać.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - hertia - 25-12-2014 13:59

(25-12-2014 13:39)ASTONEQ napisał(a):  No tak, ale czy regulamin ceneo na to pozwala ? Kiedyś Nie mogłem reklamować na fanpage nawet bo regulamin zabranial
Cytat:g. rozsyłania masowej informacji o Stronie WWW lub przekierowania zawartego w hiperłączu do użytkowników Internetu (tzw. spamming), przy wykorzystaniu dowolnego medium (e-mail, listy dyskusyjne, grupy dyskusyjne, komunikatory, IRC itp.) bądź samodzielnego i nieuzgodnionego z Ceneo umieszczenia Kreacji Reklamowych na stronie o charakterze “łańcuszka szczęścia” lub innej stronie służącej do masowego przesyłania, a także umieszczanie Kreacji Reklamowych w sposób powodujący naruszenie zasad pozycjonowania Serwisu Ceneo.pl przez wyszukiwarki internetowe.

Raczej tak ale to już zależy od interpretacji i czym jest spam.
Cytat:Co oferujemy naszym partnerom?

65% naszych przychodów z przejścia na strony sklepów – średnio 0,20 zł za przeklik
65% naszej prowizji za transakcje koszykowe na Ceneo – zarabiasz dodatkowo w momencie kiedy ktoś dokona zakupu na Ceneo!
90-dniowy czas życia pliku cookies –prowizję zapewnia każdy użytkownik, który w ciągu 90 dni wróci do nas po kliknięciu w reklamę Partnera,
Zapewniamy pełną obsługę programu i dostęp do wielu rozwiązań reklamowych
API Ceneo.pl – więcej informacji »

To już było gdzieś na forum jest też Nokaut, Skąpiec itp tylko że nokaut i skapieć to tylko pps np nokaut zezwala na promocje przez fb.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - marleyka - 25-12-2014 14:10

Póki co jestem bez bana i wypłaciłam kilka razy. Wydaje mi się, że wejścia są 'nienachalne'. I rzeczywiście trafia się z towarem do osób zainteresowanych, stąd i sprzedaż trafia się często. A przecież ceneo o to chodzi, żeby dzięki nim ich reklamodawcy sprzedawali swój towar.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - hertia - 25-12-2014 14:31

Czyli nie robisz bezmyślnego spamu może skoro już parę razy wypłaciłeś tylko pewnie na forum zaraz ktoś zacznie wklejać i spamować:

"Fajny blog fajny przepis normalnie zaj*biste mam super pomysł kup [kuchenka link pp] szybko bo fajne" i tak na wszystkie blogi kulinarne.


RE: Jak zarobić na programie partnerskim CENEO.PL - marleyka - 25-12-2014 14:55

(25-12-2014 14:31)hertia napisał(a):  Czyli nie robisz bezmyślnego spamu może skoro już parę razy wypłaciłeś tylko pewnie na forum zaraz ktoś zacznie wklejać i spamować:

Jestem kobietą a propos 'wypłaciłeś' Smile

"Fajny blog fajny przepis normalnie zaj*biste mam super pomysł kup [kuchenka link pp] szybko bo fajne" i tak na wszystkie blogi kulinarne.

Napisałam w pierwszym poście, że trzeba komentować naturalnie. Wybierać wpisy, które nam osobiście pasują. Automatyzmu tu nie ma niestety. Jak zapracujesz - tyle zarobisz. Trochę kreatywności a czasami kontrowersji nie zaszkodzi. Trzeba wzbudzać zainteresowanie. Dzięki temu kamuflujemy swoje linki i wydają się być bardzo naturalne.

Opisałam sposób, którym jako tako ze złamaną ręką, daje mi wyżyć Smile Jak ktoś 'ma lekki język' to ta metoda mu przypadnie do gustu i będzie zarabiać. Nie każdy musi z tego korzystać Smile