Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM]Grafika/Montaż filmowy/intro|bardzo tanio,szybko,profesjonalnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM]Grafika/Montaż filmowy/intro|bardzo tanio,szybko,profesjonalnie (/Temat-WYKONAM-Grafika-Montaz-filmowy-intro-bardzo-tanio-szybko-profesjonalnie-104534)

Strony: 1 2


[WYKONAM]Grafika/Montaż filmowy/intro|bardzo tanio,szybko,profesjonalnie - Max0 - 25-12-2014 12:00

CENNIK
Sygnatura - 8zł
Logo - 12zł
Wizytówka - 10zł
Baner - 10zł
Przycisk(i) - 6zł
Avatar - 4zł
Tło fanpage - 10zł
Tło YouTube - 14zł
Userbar - 6zł
Okładka płyty - 10zł

Montaż filmowy - 20zł
Intro - 14zł





Witajcie, jestem MaX. Grafiką zajmuje się już od 2 lat.
Mój zakres umiejętności opiera się o programy:
-Sony Vegas
-Gimp
Dodatkowo potrafię wykonać montaże filmowe/intro.


portfolio: klik

Kontakt:
PW na forum
mail: [email protected]


RE: [WYKONAM]Grafika - logo, layout, przyciski... - buciu52 - 25-12-2014 16:09

Polecam użytkownika, szybko i bardzo tanio ;]


RE: [WYKONAM]Grafika - logo, layout, przyciski...|tanio,szybko,profesjonalnie - raluh - 26-12-2014 15:37

[Obrazek: XRpkEj3.jpg] Dość śmieszne, zapytałeś czego oczekuje, odpisałem a Ty z takim czymś wyskakujesz Smile Pełen profesjonalizm ^^


RE: [WYKONAM]Grafika - logo, layout, przyciski...|tanio,szybko,profesjonalnie - Max0 - 26-12-2014 17:28

Miałem zrobić film z hackiem, mówiłeś, że mam robić - to pobierałem tą ch*jową grę i się zapytałem. Pełna ignoracja z Twojej strony mordeczko ^^


RE: [WYKONAM]Grafika - logo, layout, przyciski...|tanio,szybko,profesjonalnie - raluh - 26-12-2014 17:30

Nadal źle interpretujesz słowa Smile Napisałeś co potrzebuje, odpisałem a Ty sie tak paliłeś do roboty, że niepotrzebnie to robiłeś Smile Ale na szczęście coraz mniej młodych na forach buszuje także spokojniej sie robi Smile


RE: [WYKONAM]Grafika - logo, layout, przyciski...|tanio,szybko,profesjonalnie - Max0 - 26-12-2014 17:38

Skoro miałeś aż 8 propozycji, to mogłeś napisać od razu w wątku "już mam Wink wypie*dalać bo mam propozycje ;D ;D Wink", a nie marnować mój czas. Do tego jeszcze robisz off-topic w moim temacie, który nijak ma się do twojej propozycji.

(26-12-2014 17:30)raluh napisał(a):  Nadal źle interpretujesz słowa Smile
A ty niby dobrze? W temacie wyraźnie pisze - GRAFIKA (filmy - tylko intro). Nie ma on NIC wspólnego z twoją propozycją.

Nie mam zamiaru się kłócić, może i źle zrozumiałem, ale to nie zmienia tego, że czas zmarnowałem.


RE: [WYKONAM]Grafika - logo, layout, przyciski...|tanio,szybko,profesjonalnie - raluh - 26-12-2014 17:40

W porównaniu do Ciebie potrafię wyrażać się polszczyzną i nie potrzebuje nikogo wyzywać Smile Powodzenia w szukaniu klientów "profesjonalny grafiku" Smile


RE: [WYKONAM]Grafika - logo, layout, przyciski...|tanio,szybko,profesjonalnie - Max0 - 26-12-2014 17:49

(26-12-2014 17:40)raluh napisał(a):  W porównaniu do Ciebie potrafię wyrażać się polszczyzną i nie potrzebuje nikogo wyzywać Smile Powodzenia w szukaniu klientów "profesjonalny grafiku" Smile

A czy ja ciebie choć raz wyzwałem? Twoja polszczyzna prezentuje się następująco:
[Obrazek: M96WqOr.png]
[Obrazek: bt8sBlz.png]
Do tego ten spam emotikonami. Brr.

Nadal nie wiem, dlaczego z mojego wątku robisz jeden wielki offtop. Nie wystarczy ci PW?


RE: [WYKONAM]Grafika/Montaż filmowy/intro|bardzo tanio,szybko,profesjonalnie - true4 - 04-01-2015 19:39

hej potrzbny montaz filmowy
mam taki scenariusz pod krotki filmik youtube


RE: [WYKONAM]Grafika/Montaż filmowy/intro|bardzo tanio,szybko,profesjonalnie - asiorek - 07-01-2015 12:18

wykonujesz szablony na strony ? Potrzebował bym dośc w niskiej cenie jakis w miare fajny styl na stronę opartej na joomli Smile