Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage plan działania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Fanpage plan działania (/Temat-Fanpage-plan-dzialania-104518)



Fanpage plan działania - ciaciek1991 - 25-12-2014 01:56

Witam, mam swój fanpage założony 3 dni temu, bez płatnych reklam własnymi siłami zdobyłem okołó 550 lajków tak więc idzie ładnie, sa też lajki pod fotkami, duży zasięg postów i teraz pytanie od kiedy spamować linkami shorte aby nie zrazić ludzi do mnie na poczatku? myślalem zeby tak od 1000 lajków ale nie wiem czy to nie za szybko Smile


RE: Fanpage plan działania - .::Nicko::. - 25-12-2014 01:58

Ja robiłem od 1k , a i tak wchodzili Wink


RE: Fanpage plan działania - ciaciek1991 - 25-12-2014 02:00

A jak często spamować fotkami Smile? aktualnie wstawiam około 4 na dzień chwilowo tak jak mówiłem bez linków.


RE: Fanpage plan działania - .::Nicko::. - 25-12-2014 02:06

Z linkami dawałem 3x dziennie 12/18/21 Wink


RE: Fanpage plan działania - ciaciek1991 - 26-12-2014 21:21

Oki a mam jeszcze jedno pytanie, chce wstawiać zdjecia "gołych kobiet" tylko wiadomo z dodaną cenzurą w miejscach intymnych i napis iż całe zdjecie bez cenzury mozna zobaczyć i pyk link do shorte.
Czy to przejdzie? cenzure bym robił w photoshopie, czy fb sie nie przyczepi?
i czy moge skracać linki do shorte na tinyurl?


RE: Fanpage plan działania - mysc - 26-12-2014 22:53

Jeśli chodzi o linki to moim zdaniem nie ma na co czekać ;P
Do każdego fp erotycznego fb może się w każdej chwili przyczepić Wink Cofnięcie publikacji strony nie jest znowu aż takie częste, ale trzeba się z tym liczyć - toteż polecam mieć więcej FP niż jeden Wink

Co do cenzury to niestety ograniczy zasięg - takie zdjęcia mają mniej lików.


RE: Fanpage plan działania - ciaciek1991 - 26-12-2014 22:55

a no właśnie zauwazyłem , gdy dodaje normalne zdjecie jakiejś fajnej panny bez cenzury które ma troche odsłonięte cycki to zasieg duzy i oki a dodałem z małą cenzurą i juz jest mniej , smutne Big Grin


RE: Fanpage plan działania - Max998 - 26-12-2014 22:58

Ja dodawałem linki zaraz po wrzuceniu pierwszych zdjęć. Nie ma co czekać bo ''fejs'' może stronę Ci usunąć nawet przy 20 lajkach. A to czy są odsłonięte piersi, pośladki itp. nie ma dużego znaczenia. U mnie nie spodobała się fotka w ubraniu jedynie z dekoltem (nie było tam wywalonych cycków..) i usunęli fotkę, cały czas zastanawia mnie to jak funkcjonują takie ''fanpejdże'' mające po 70k lajków i dodające gołe krocza, piersi, tyłki itp. i nikt się tam ich nie czepia.. pokerface