Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? (/Temat-Jak-zdobywac-punkty-na-addmefast-aby-nie-wylapac-bana-104508)



Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? - kuxnicki - 24-12-2014 22:31

Wie ktoś może jak zdobywać punkty na addmefast żeby nie wyłapać bana? Używam imacros napi*rdalałem nieźle po 3 okna otwarte instagram, facebooklike i youtube, to może być powodem bana? A może po prostu za długo zbierałem punkty? (Miałem ustawionego imacrosa przez około 18h)
Napiszcie mi tutaj jak wy zbieracie punkty na addmefast używając imacrosa z góry dziękuję Smile


RE: Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? - .::Nicko::. - 24-12-2014 22:48

Z mojego doświadczenia to miałem bana na koncie szczerze nwm za co, miałem bota odpalonego tylko 1 .. Możliwe, że co pewien czas zdobywania punktów non stop banują Wink


RE: Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? - kuxnicki - 24-12-2014 22:52

(24-12-2014 22:48).::Nicko::. napisał(a):  Z mojego doświadczenia to miałem bana na koncie szczerze nwm za co, miałem bota odpalonego tylko 1 .. Możliwe, że co pewien czas zdobywania punktów non stop banują Wink
Przez ile tego bota miałeś odpalonego? Smile


RE: Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? - .::Nicko::. - 24-12-2014 22:58

Pierwszy tydzień to około po 3/4 godziny. Potem to tak 6/8 i banik Tongue


RE: Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? - patryk006 - 24-12-2014 22:58

Dostałeś bana od addmefast czy fb/google/etc. ?


RE: Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? - .::Nicko::. - 24-12-2014 22:59

Jeśli pytanie do mnie skierowane to od addmefast Wink


Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? - Admin - 24-12-2014 23:44

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Jak zdobywać punkty na addmefast aby nie wyłapać bana? - biger - 26-12-2014 19:36

Ja siedząc na imacros po 2 godziny dziennie nigdy bana nie wyłapałem [WINKING FACE]

Wysłane z telefonu kolegi