Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Święta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Święta (/Temat-Swieta-104490)

Strony: 1 2


RE: Święta - marcel_kk - 24-12-2014 19:48

(24-12-2014 19:01)pietruch78 napisał(a):  olała mnie dziewczyna, pokłóciłem się z przed świętami z kolegami, nie mam hajsu by kupić coś dla mamy i taty, problemy w szkole, chce mi się spać.... jeb*ać życie, nigdy więcej świąt, nigdy! ku*** jego mać, przeklinam je

Nie grzesz słowem synu, bo Ci Bozia język upier...li Wink


RE: Święta - Killigan - 24-12-2014 19:50

Trzeba sie cieszyć z tego co sie ma.Z kolegami się pogodzisz na 100% a dziewczyn jest wiele więc jakąś znajdziesz Smile.Nie wolno się załamywać.


RE: Święta - grzybek'93 - 24-12-2014 19:58

A co z ateistami itd, nie wszyscy obchodzą świta l Tongue
Każdy swój rozum ma, Kto chce ten siedzi Kto nie chce ten nie siedzi - proste Cool
Żyjemy w wolnym kraju i niech każdy pilnuje swojego interesu pozatym level w LOL-u sam się nie nabije więc trzeba czasem się poświęcić chociaż mikołaj i tak do większości nie przyjdzie za te darmowe doładowania itd wiec wiesz lepiej robić coś z pożytkiem niż naźreć się jak prosiaczek :3 xD

Ps: Wesołych świąt moi mili i Ci nie mili również, niech stracę Tongue

(24-12-2014 19:48)marcel_kk napisał(a):  
(24-12-2014 19:01)pietruch78 napisał(a):  olała mnie dziewczyna, pokłóciłem się z przed świętami z kolegami, nie mam hajsu by kupić coś dla mamy i taty, problemy w szkole, chce mi się spać.... jeb*ać życie, nigdy więcej świąt, nigdy! ku*** jego mać, przeklinam je

Nie grzesz słowem synu, bo Ci Bozia język upier...li Wink

Pozatym to w ch*j nie ładnie, więc uspokuj się, zapal blancika i pełen chillout :3


RE: Święta - hertia - 24-12-2014 21:02

Ateiści pójdą do piekła...idę o zakład.
Tego kwiatka pół świata.


RE: Święta - trolik999 - 25-12-2014 16:44

To juz nie ta magia swiat jak kiedys


RE: Święta - exobar94 - 26-12-2014 12:57

bo nie macie juz po 10latWink

A no i czasy się zmieniają. za 10lat to będzie święto komercyjne