Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! (/Temat-MixSub-pl-Zamkniete-Beta-Testy-104482)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - bolo9797 - 25-12-2014 02:49

Pusta oferta;
Wszedzie pisze ze ;
Koszt wysłania SMS wynosi 1 PLN (1.23 PLN brutto)


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Koja - 25-12-2014 02:56

Wyczyść ciasteczka i spróbuj jeszcze raz albo wejdz przez tryb incognito. U mnie wszystko jest dobrze, każdy link ma inny koszt SMS'a w stopce.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Klin - 25-12-2014 02:58

(25-12-2014 02:49)bolo9797 napisał(a):  Pusta oferta;
Wszedzie pisze ze ;
Koszt wysłania SMS wynosi 1 PLN (1.23 PLN brutto)

Stawka zapisuje sie w ciasteczkach


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Varnity - 25-12-2014 10:42

(25-12-2014 00:34)broofie napisał(a):  Dlaczego? @[Varnity]

Wszystko perfidnie skopiowane, nawet programy, gdzie tu oryginalność i nowoczesność? Zastanówcie się.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - broofie - 25-12-2014 10:51

Pozyjemy zobaczymy.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Varnity - 25-12-2014 10:54

ddww jest właścicielem serwisu? jak pamiętam był on właścicielem HotCash i zwinął się nie wiadomo kiedy.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Kiljan - 25-12-2014 11:17

No niestety muszę się wtrącić, możecie przestać wprowadzać użytkowników perfidnie w błąd? Bo albo udajecie debili albo nimi jesteście i chcecie debili zrobić z użytkowników. Nie ma znaczenia gdzie macie firmę, może to być kamczatka a może być i korea północna, liczy się to gdzie świadczycie usługę, a tutaj konkretnie świadczycie ją w Polsce. Mówiąc, że nie świadczycie jej na terenie UE najzwyczajniej w świecie mijacie się z prawdą ponieważ SMSy premium macie na Polskę. Jak czytałem ten temat to po prostu głupota i niewiedza wylewała się na każdej kropce w zdaniu. Jeśli nie macie o niczym pojęcia to zostańcie przy surfach, a waszemu prawnikowi dajcie spokój, męczycie go w święta, niech się nacieszy, bo niedługo trzeba będzie wracać do przedszkola.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Voldir - 25-12-2014 11:34

Nie wiem w ogóle skąd wziął się pomysł że mając firmę nie zarejestrowaną w Polsce, jesteście ponad prawem? Skoro ustawa ma zmienić prawo obowiązujące w Polsce to ja nie rozumiem w ogóle tej rozkminy. Zmienione będą usługi świadczone w Polsce, Polakom.

Najprostsze porównanie to takie że... Będąc Polakiem jeżdżę że światłami cały dzień a już po wjeździe na teren Niemiec nie ma obowiązku jazdy na światłach. Na autostradzie w Polsce masz 130-140 a w Niemczech już bez ograniczeń. To Wy macie się dostosować do prawa/przepisów danego Państwa. Chyba na bardziej debilnym przykładzie nie dało się tego wytłumaczyć.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - nykkusek - 25-12-2014 11:40

(25-12-2014 11:34)Voldir napisał(a):  Dokładnie. Nie wiem w ogóle skąd wziął się pomysł że mając firmę nie zarejestrowaną w Polsce, jesteście ponad prawem? Skoro ustawa ma zmienić prawo obowiązujące w Polsce to ja nie rozumiem w ogóle tej rozkminy. Zmienione będą usługi świadczone w Polsce, Polakom.

Najprostsze porównanie to takie że... Będąc Polakiem jeżdżę że światłami cały dzień a już po wjeździe na teren Niemiec nie ma obowiązku jazdy na światłach. Na autostradzie w Polsce masz 130-140 a w Niemczech już bez ograniczeń. To Wy macie się dostosować do prawa/przepisów danego Państwa. Chyba w bardziej debilny sposób nie dało się tego wytłumaczyć.

Tak samo niemcy wiele razy dostawali mandaty za brak świateł będąc w PL, trafne porównanie.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Voldir - 25-12-2014 11:47

Musiałem się troszkę do edukować z ich prawa drogowego zanim zacząłem jeździć tam regularnie co 3-4 miesiące.