Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! (/Temat-MixSub-pl-Zamkniete-Beta-Testy-104482)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - ajaa - 24-12-2014 23:39

W stopkach są ile płaci użytkownik Smile Jak ci nie działa to wyczyść ciasteczka.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - DzejkobPL - 24-12-2014 23:41

Nie sądzę, żeby ustawa nie obowiązywała SMS Premium.

Dlaczego? Dlatego, że to są tylko metody płatności.

Równie dobrze objęty ustawą jest przelew bankowy. Więc dlaczego mają rozdzielać SMS Premium i Suby SMS. Smile


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Admin - 24-12-2014 23:41

(24-12-2014 23:38)skyler696 napisał(a):  
(24-12-2014 23:34)Admin napisał(a):  
(24-12-2014 16:54)skyler696 napisał(a):  SMS PREMIUM nie obejmuje ustawa z dnia 25 grudnia 2014 tylko dotyczy ona sub sms Wink
@[skyler696]
Na jakiej podstawie śmiesz tak twierdzić?

Rozmawiałem z CB i tak mi powiedział jeden z konsultantów + spotkałem sie z wieloma postami jednego z właściciel podobnych serwisów, którzy jednoznacznie twierdzili ze to nie dotyczy SMS PREMIUM Smile oczywiście pewności nie mam, zaś odwołuje do stwierdzeń osob, które są o tym przekonane Smile
Czyli krótko mówiąc nie masz o tym zielonego pojęcia tylko "gdzieś coś słyszałeś", na podstawie plotek nie wprowadzaj innych w błąd. CB nie jest tutaj żadnym autorytetem tam pracują marketingowcy nie prawnicy, mimo że jest to sprytny zespół to o prawie wiedzą niewiele. Nie twierdzę że na 100% jest na odwrót, jednak miałem przyjemność widzieć podważone opinie prawne w tym temacie.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - broofie - 24-12-2014 23:42

@[ajaa] nie, serio? Nie wiedzialem...
25 grudnia juz jutro wiec dotrwajcie do tego momentu a nie snujecie nie wiadomo jakie teorie.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - kam100 - 24-12-2014 23:44

@branzolek
Udowodnimy, że jesteśmy uczciwi terminowymi wypłatami i dobrym wsparciem Wink Teraz dużo rzeczy mógłbym napisać ale wolę działać zamiast tylko mówić.

@krashai
Do jutra postaramy się dodać informację ile płaci użytkownik za wysłanego SMSa Smile

Stawka zapisuje się w ciasteczkach dlatego kwota się nie zmienia. Jak wejdziesz z incognito to Ci się zmieni. Według nas jest to dobre rozwiązanie. Czas zweryfikuje.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - skyler696 - 24-12-2014 23:47

(24-12-2014 23:41)Admin napisał(a):  
(24-12-2014 23:38)skyler696 napisał(a):  
(24-12-2014 23:34)Admin napisał(a):  
(24-12-2014 16:54)skyler696 napisał(a):  SMS PREMIUM nie obejmuje ustawa z dnia 25 grudnia 2014 tylko dotyczy ona sub sms Wink
@[skyler696]
Na jakiej podstawie śmiesz tak twierdzić?

Rozmawiałem z CB i tak mi powiedział jeden z konsultantów + spotkałem sie z wieloma postami jednego z właściciel podobnych serwisów, którzy jednoznacznie twierdzili ze to nie dotyczy SMS PREMIUM Smile oczywiście pewności nie mam, zaś odwołuje do stwierdzeń osob, które są o tym przekonane Smile
Czyli krótko mówiąc nie masz o tym zielonego pojęcia tylko "gdzieś coś słyszałeś", na podstawie plotek nie wprowadzaj innych w błąd. CB nie jest tutaj żadnym autorytetem tam pracują marketingowcy nie prawnicy, mimo że jest to sprytny zespół to o prawie wiedzą niewiele. Nie twierdzę że na 100% jest na odwrót, jednak miałem przyjemność widzieć podważone opinie prawne w tym temacie.

Oczywiście, że nie mam pewności w tej kwesti odwołuje się do tego co powiedział mi konsultant CB osoba postronna pomiędzy klientem a operatorem w sprawach subskrybcji wiec na podstawie tego mogłem wyciągnąć wniosek ze jest to w pewnym stopniu potwierdzona informacja Smile nie mialo to na celu wprowadzenie innych w błąd, dla pewności prostuje, iż nie jest to pewna informacja Smile


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - asiorek - 24-12-2014 23:47

(24-12-2014 23:38)skyler696 napisał(a):  
(24-12-2014 23:34)Admin napisał(a):  
(24-12-2014 16:54)skyler696 napisał(a):  SMS PREMIUM nie obejmuje ustawa z dnia 25 grudnia 2014 tylko dotyczy ona sub sms Wink
@[skyler696]
Na jakiej podstawie śmiesz tak twierdzić?

Rozmawiałem z CB i tak mi powiedział jeden z konsultantów + spotkałem sie z wieloma postami jednego z właściciel podobnych serwisów, którzy jednoznacznie twierdzili ze to nie dotyczy SMS PREMIUM Smile oczywiście pewności nie mam, zaś odwołuje do stwierdzeń osob, które są o tym przekonane Smile

Tak? Nie wydaje mi sie.. Ustawa ta dotyczy wszystkiego , nawet allegro Smile Dlatego nei sądze aby nie obejmwowała ona akurat sms premium pokerface


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - Voldir - 24-12-2014 23:52

Warto podsumować że jest to ustawa która dot. zmiany Prawa Konsumenckiego na wszystkich platformach które świadczą płatne usługi. Sklepy stacjonarne również są objęte tą ustawą. Nie ma co licytować się czego dotyczy a czego nie bo robi się off-top Smile

Jutro już 25 więc wszystkiego się pewnie dowiemy.


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - jambos - 25-12-2014 00:06

wszystko kopiowane Smile programy,wyglad strony całkowicie odwzorowany na hotcashu.. lipa


RE: MixSub.pl - Zamknięte Beta Testy! - asiorek - 25-12-2014 00:11

oby konwersja nie była kopiowana Big Grin

Ja tam źle nie życzę, ciekawy jestem jak to będzie funkcjonować właściwe już od dzisiaj Smile