Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno/Sprzedaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kupno/Sprzedaż (/Temat-Kupno-Sprzedaz-104419)

Strony: 1 2


RE: Kupno/Sprzedaż - hertia - 24-12-2014 21:22

Na alledrogo najlepiej wychodzi sprzedaż chińskich podrób - markowe podróby 1000 sprzedaży 100 pozytywów a produkt rozpada się zaraz po rozpakowaniu z pudełka...nie ma to jak spór i gwarancja allegro;p

Zainteresuj się starymi monetami ale tu trzeba kapitału, poszukaj czegoś na aliexpress tym chińskim odpowiedniku allegro kup taniej sprzedaj drożej nie ma tu wielkiej filozofii, jesli nie chce Ci się szukać na forum w dziale Sprzedaż - Poradniki i nisze znajdziesz jakiś płatny poradnik z niszą na allegro wymagana jest tylko przy większej sprzedaży DG...


RE: Kupno/Sprzedaż - Killigan - 24-12-2014 21:32

Zegarki z Chin za 5zł i sprzedawać po 10. Myśle,że popyt byłby jeśli zegarek jakiś ładny.


RE: Kupno/Sprzedaż - szykiryki - 24-12-2014 22:23

Spójrz np. na to. Sama mam dwa żelowe, kolorowe zegarki Cool. Idealne na lato.
Na chińskim allegro dostępne chyba za grosze i na naszym pl też tanioszka, a zobacz w jakich ilościach się sprzedają (mimo dużej konkurencji):

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=zegarek+jelly&search_scope=wszystkie+działy&bmatch=seng-v10-p-sm-pers-2-moda-1218

Więc szukaj, sprawdzaj, analizuj- na pewno coś fajnego Ci wpadnie do głowy.


RE: Kupno/Sprzedaż - Adriano42 - 24-12-2014 22:46

Jest poradnik na forum jak zarobić na Allegro. W poradniku było, że np.

Kupujemy konto VIP/PREMIUM na zalukaj.tv na 30 dni. Wystawiamy na sprzedaż na Allegro:

"Konto zalukaj.tv 30 dni premium i taniej o np. 50%" i kupić może to samo konto xxx osób

Gdy zostało już np. 14 dni to wystawiamy "Konto zalukaj.tv 14 dni premium" itd.

Niewiem czy akurat na zalukaj.tv nie zbanuja za takie coś ale podałem przykład jak możesz zarobić próbować:]


RE: Kupno/Sprzedaż - ebonkyz - 06-01-2015 12:00

Zegarki, olejki do epapierosów, konta premium do różnych serwisów.


RE: Kupno/Sprzedaż - asiorek - 06-01-2015 13:11

A jak sprawdzić ze cos sie sprzedaje ? Tzn chodzi mi o to ze Np znalazem sobie "nisze" niby jest dobra ale jak sprawdzić czy to sie sprzeda, zeby nie okazalo sie zr np zamówię do siebie i okaże sie ze będzie lezalo bo nikt nie weźmie ;p


RE: Kupno/Sprzedaż - inwestdomen - 09-01-2015 23:52

Teraz jest zima, ja chciałem sprzedawać czapki, a nawet wiem u kogo można ich kupić od 17-18 zł do 40zł. Mogę nawet powiedzieć jeżeli chcesz zrobić z tego swój biznes Smile Ale teraz nie mam czasu, a kiedy będę miał czas, to zima się kończy Big Grin