Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarabiacie na paidverts?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Ile zarabiacie na paidverts?? (/Temat-Ile-zarabiacie-na-paidverts-104414)



Ile zarabiacie na paidverts?? - adamusss - 23-12-2014 21:01

Witam.W tym temacie pochwalcie się swojmi zarobkami.Piszcie ile zarabiacie na serwisie paidverts.Pozdrawiam


RE: Ile zarabiacie na paidverts?? - wyklikany - 23-12-2014 21:15

serio mało jest dzienników pracy związanych z PV ?? tam wszystko jest wypisane jak trzeba wystarczy poczytać


RE: Ile zarabiacie na paidverts?? - KacperIvD - 23-12-2014 23:47

Czołem, ja zarobiłem po inwestycji (2$) narazie 2,11$ <3


RE: Ile zarabiacie na paidverts?? - jackthekiller - 27-12-2014 11:41

każdy zarabia tyle ile w danym dniu i w danej grupie jest naliczeń.

należałoby dodac ewentualnie zyski z poleconych, gier, akcji, planów inwestycyjnych itp...


RE: Ile zarabiacie na paidverts?? - lolekxp - 27-12-2014 14:13

tez jestem ciekaw, niech ktos tu pokaze ze mozna zarabiac, bo jak narazie widze mikro kwoty ktore na podtarcie tylka nie starcza takie to wielkie kwoty, ja na CPA ustawiam sobie stawke leada za pobranie na 7.80$ np. i szukam target, promuje i 100$ w dzien mozna majac juz doswiadczenie, a tu jak widze ze ktos zarobil 0.11$ to ja sie zastanawiam czy dla zabawy? kurcze w jedna godzine da sie na pewno ten jeden lead wyciagnac 7.80$ majac doswiaczenie w PPA/CPA a ile zajmuje zwrot tych inwestycji i jaki on jest ?

Do paidverts i jego podobnych jestem sceptycznie nastawiony, ja lubie pewny interes i przedewszystkim taki co da mi zysk jako osobie ktora utrzymuje sie tylko z internetu, chyba ze mnie ktos olsni to zmienie zdanie i dolacze do inwestorow PV Smile


RE: Ile zarabiacie na paidverts?? - patulsky1337 - 27-12-2014 14:52

(27-12-2014 14:13)lolekxp napisał(a):  tez jestem ciekaw, niech ktos tu pokaze ze mozna zarabiac, bo jak narazie widze mikro kwoty ktore na podtarcie tylka nie starcza takie to wielkie kwoty, ja na CPA ustawiam sobie stawke leada za pobranie na 7.80$ np. i szukam target, promuje i 100$ w dzien mozna majac juz doswiadczenie, a tu jak widze ze ktos zarobil 0.11$ to ja sie zastanawiam czy dla zabawy? kurcze w jedna godzine da sie na pewno ten jeden lead wyciagnac 7.80$ majac doswiaczenie w PPA/CPA a ile zajmuje zwrot tych inwestycji i jaki on jest ?

Do paidverts i jego podobnych jestem sceptycznie nastawiony, ja lubie pewny interes i przedewszystkim taki co da mi zysk jako osobie ktora utrzymuje sie tylko z internetu, chyba ze mnie ktos olsni to zmienie zdanie i dolacze do inwestorow PV Smile

Niestety a może stety, ale masz całkowitą rację.

Ale nie każdy ogarnia PPA/CPA i wolą bawić się w klikanie w reklamy.


RE: Ile zarabiacie na paidverts?? - trio - 27-12-2014 15:43

Cytat:lolekxp Online
Bywalec
*

Liczba postów: 328
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 110 +
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00 [Dotacja]

Post: #5
RE: Ile zarabiacie na paidverts??
tez jestem ciekaw, niech ktos tu pokaze ze mozna zarabiac, bo jak narazie widze mikro kwoty ktore na podtarcie tylka nie starcza takie to wielkie kwoty, ja na CPA ustawiam sobie stawke leada za pobranie na 7.80$ np. i szukam target, promuje i 100$ w dzien mozna majac juz doswiadczenie, a tu jak widze ze ktos zarobil 0.11$ to ja sie zastanawiam czy dla zabawy? kurcze w jedna godzine da sie na pewno ten jeden lead wyciagnac 7.80$ majac doswiaczenie w PPA/CPA a ile zajmuje zwrot tych inwestycji i jaki on jest ?



Prosze, tak to wyglada u mnie:

Cytat:Total Gross
Deposits: $0.00
Cashouts: $1,036.93
Total Ad Purchases (direct from payment processor): $167.81

Big Grin

zapraszam do zarabiania wspolnie


RE: Ile zarabiacie na paidverts?? - lolekxp - 29-12-2014 11:06

(27-12-2014 15:43)trio napisał(a):  
Cytat:lolekxp Online
Bywalec
*

Liczba postów: 328
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 110 +
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00 [Dotacja]

Post: #5
RE: Ile zarabiacie na paidverts??
tez jestem ciekaw, niech ktos tu pokaze ze mozna zarabiac, bo jak narazie widze mikro kwoty ktore na podtarcie tylka nie starcza takie to wielkie kwoty, ja na CPA ustawiam sobie stawke leada za pobranie na 7.80$ np. i szukam target, promuje i 100$ w dzien mozna majac juz doswiadczenie, a tu jak widze ze ktos zarobil 0.11$ to ja sie zastanawiam czy dla zabawy? kurcze w jedna godzine da sie na pewno ten jeden lead wyciagnac 7.80$ majac doswiaczenie w PPA/CPA a ile zajmuje zwrot tych inwestycji i jaki on jest ?



Prosze, tak to wyglada u mnie:

Cytat:Total Gross
Deposits: $0.00
Cashouts: $1,036.93
Total Ad Purchases (direct from payment processor): $167.81

Big Grin

zapraszam do zarabiania wspolnie

ok a ile czasu ? mam rozumiec cashout jako payout ? i czy to jednorazowo czy to cos w stylu "Zarobione ogolnie" ? czy po prostu tyle w miesiac wyciagasz? rozwin posta Wink


RE: Ile zarabiacie na paidverts?? - trio - 29-12-2014 14:42

Cashouts: $1,036.93

tyle z hyipa wyplacilem, zaczalem ponad rok temu i zarobilem na akcjach mtv, wplacilem dawno z $50 przez LR jak jeszcze bylo.