Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co macie zamiar do sylwestra robić lub ile zarobić ? :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co macie zamiar do sylwestra robić lub ile zarobić ? :) (/Temat-Co-macie-zamiar-do-sylwestra-robic-lub-ile-zarobic-104403)



Co macie zamiar do sylwestra robić lub ile zarobić ? :) - Reszka - 23-12-2014 18:23

A więc czas wolny nadszedł, parę obowiązków trzeba w domu spełnić ale do sylwestra dużo wolnego czasu Smile
Co macie zamiar robić? Tongue Ja na pewno będę grał Big Grin


RE: Co macie zamiar do sylwestra robić lub ile zarobić ? :) - Noozer - 23-12-2014 18:24

Wreszcie mam czas na pogranie w Euro Truck Simulator 2 Wink


RE: Co macie zamiar do sylwestra robić lub ile zarobić ? :) - mikiniki - 23-12-2014 18:27

No cóż, to, co codziennie. Czyli $ Smile


RE: Co macie zamiar do sylwestra robić lub ile zarobić ? :) - Reszka - 23-12-2014 18:38

(23-12-2014 18:27)mikiniki napisał(a):  No cóż, to, co codziennie. Czyli $ Smile
To zrób sobie wolne od tej rutyny chociaż na parę dni Big Grin
Ja tak jak Noozer pogram we wszystko na co nie miałem czasu, oprócz tego zjem tonę makowca i czekolady, nie wykluczam również przerw w graniu aby jakiś film obejrzeć i się trochę oderwać, a od powietrza mam balkon Tongue


RE: Co macie zamiar do sylwestra robić lub ile zarobić ? :) - poczmail - 23-12-2014 18:52

Lubię zatapiać się w końcoworocznych podsumowaniach, ewentualnie sporządzę też listę planów i oczekiwań na 2015 - resztę czasu pakuję w szerokopojęty odpoczynek, w Sylwestra imprezaimprezaimpreza, a potem już sumienna realizacja celów - zarobkowych i osobistych. Smile


RE: Co macie zamiar do sylwestra robić lub ile zarobić ? :) - Nortix - 23-12-2014 19:06

Ja tam sobie zrobiłem małą przerwę od zarabiania która już trwa ponad 2 miesiące i będzie trwała aż do końca stycznia musiałem odpocząć od wszystkie i udało się. Smile Liczę na to że powrócę z hukiem do mojego biznesu. A co do planu na święta rodzina "mała" Jerk zabawa związana z sylwkiem i dalszy odpoczynek a potem motywacja i powrót do zarabiania.


RE: Co macie zamiar do sylwestra robić lub ile zarobić ? :) - Reszka - 23-12-2014 23:31

Krótko mówiąc, pracowite święta Big Grin