Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kapiak Naprawde warto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kapiak Naprawde warto (/Temat-Kapiak-Naprawde-warto-10440)



Kapiak Naprawde warto - fame_empathy - 17-07-2010 18:09

Interesują Cie aukcje internetowe w których możesz wygrać produkt np 95% taniej?
Tak, ale pod jednym warunkiem mogę grać nie wkładając w to własnych pieniędzy - JEST NA TO SPOSÓB!

Kapiak - jest to portal aukcyjny - zobacz sam http://www.kapiak.pl
Wystawiają na nim aukcje różnego rodzaju od laptopów, lodówek, telewizorów po drobne gadżety typu suszarka czy buty!

W łatwy sposób można dołaczyć (zarejestrować się) na start otrzymujesz 10 podbić ale to jest mało i masz marne szanse na wygraną!
Jest sposób abyś dostał, aż 200 kapiaków o wartości 20zł (nawet więcej ale to już bez mojej inicjatywy)

Chcesz otrzymać dodatkowe 200 kapiaków?

Nic prostszego. Wystarczy, że zarejestrujesz się na http://www.kapiak.pl.
Po poprawnej weryfikacji otrzymasz bonus w postaci kodu promocyjnego na 200 kapiaków. Jest tylko jeden warunek!


Po rejestracji wyślij z e-maila, na którym się rejestrowałeś -wiadomość na [email protected] i podaj,napisz


[Zaprosiła mnie do rejestracji
Zwyciestwo, Izabela Lewińska
Chce otrzymać dodatkowe 200 kapiaków ].


Jeżeli tego nie zrobisz albo źle przepiszesz dane z ramki powyżej nie otrzymasz kapiaków!

Przekaż tę wiadomość wszystkim, których znasz ponieważ dla osoby, która do 31 lipca zaprosi najwięcej osób mamy dodatkowy bonus - 1000 kapiaków.
Kapiaki możesz wykorzystać na aukcji albo w kasynie


RE: Kapiak Naprawde warto - Shaiders - 17-07-2010 18:10

było closed


RE: Kapiak Naprawde warto - Majka - 17-07-2010 19:21

Prosze o usunięcie postu albo modyfikacje! Jeżeli wystawiasz post to popatrz niżej! Są to moje słowa, powinnaś coś innego wymyśleć a nie kopiujesz od a do z i wystawiasz nad moim, hej


RE: Kapiak Naprawde warto - Dores - 17-07-2010 20:28

Majka, to już było nawet przed tobą i mu nie sap.


RE: Kapiak Naprawde warto - Majka - 17-07-2010 21:07

Dores czy Ty czytasz ze zrozumieniem? Moje słowa tzn. słowo w słowo przecinek w przecinek! By się przynajmniej postarała i napisała coś od siebie! O to własnie mi chodzi!
Jeszcze jedno co tzn: "i mu nie sap"? Chyba brak wychowania albo nie potrafisz pisać!


Kapiak Naprawde warto - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.