Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake Konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Fake Konta (/Temat-Fake-Konta-1044)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Fake Konta - dandx1994 - 11-03-2010 21:25

Ja też mam pytanko:
Kiedyś pozakładałem se z 10 fejkowych znajomych (o nazwach typu "asagfag") z jednego IP (nie wiedziałem o tym że mogą to wykryć), później rozejrzałem się na forum i dowiedziałem się o banach więc olałem tamto konto które miało te ptz za tych znajomych i założyłem nowe (to które mam teraz)
Na tym aktualnym koncie kolega założył mi 5 kont z jednego IP (innego niż moje), wpisując inne dane (wyglądające wiarygodnie).
Teraz mam Z-list i czekam na koszulkę (póki co nie przysłali mi maila z potwierdzeniem wysyłki, Z-listera mam jakieś 3 dni)
Dostanę bana?
I jeżeli tak to czy jak pousuwam tamte fejk konta to mi się upiecze?


RE: Fake Konta - Bolt - 11-03-2010 21:36

co do 1 konta lepiej napisac maila... a mail o z-list dojdzie pozniej


RE: Fake Konta - dandx1994 - 11-03-2010 22:08

1 konta tzn tego na którego szły te fake konta?

A jeżeli napisać maila to o tym że się przyznaję do winy ze porobiłem fake konta i proszę o usunięcie ich?


RE: Fake Konta - El Loco - 11-03-2010 23:22

tak troche az sie wpieniam jak czytam ze ktos oszukiwal bo po 1 ty nie dostaniesz nagrody a po 2 co gorsza wiedziales ze oszukujesz i mozliwe ze zwineles rzecz sprzed nosa jakiejs osobie z forum ktora grala uczciwie i by ta nagrode otrzymala...


RE: Fake Konta - Zythus - 12-03-2010 07:29

Ja zlamiłem, chciałem mieć jak najszybciej Z-lista i zrobiłem 1 fejka, 4 razy zmieniając Ip przy okazji, a 10 minut później i tak miałem 1 osobę więcej.
Jeśli na marcowym wykryją, a uda mi się zamówić PSP to chyba załamka Tongue


RE: Fake Konta - cpr - 12-03-2010 10:42

Oszukiwać to trzeba umieć;
ja mam 19 fake kont i jak dotąd wygrane:
1* Tshirt
1* IPod
2* 25 PayPal
Angel


RE: Fake Konta - SZAFI - 12-03-2010 11:59

Ja nie mam zadnych fakow i jestem z tego dumny xD


RE: Fake Konta - Tech - 12-03-2010 13:13

Zythus - bez przesady, za jedno konto to ci nic nie zrobią, zawsze mogłeś zaprosić brata czy kogoś tam..


RE: Fake Konta - Admin - 12-03-2010 13:18

ich system jest naprawde bardzo dziwny jeppers za 1 fejka nic nie dostał na jednym z restockow niektórzy maja po 30 fejków i ipody dostają - dlatego osobiście nikomu nie pozwalam się logować w moim domu ani nie zakładam żadnych kont na rodzine (ryzkowac dla 12 ptz?).


RE: Fake Konta - dandx1994 - 12-03-2010 14:39

A ja ponawiam moje pytanie Big Grin
Niech mi ktoś doświadczony w lockerz doradzi...