Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake Konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Fake Konta (/Temat-Fake-Konta-1044)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: FAKE KONTA - BartuS - 29-01-2010 09:05

A życzcie. Miałem fejki to mi Pena przysłali. Teraz w Amnestii się przyznałem ;p


RE: FAKE KONTA - Valdar - 29-01-2010 09:21

Doczytałem coś w FAQ Lockerz:
Cytat:9. HOW MANY ACCOUNTS CAN I HAVE?
Members are entitled to one account per person. Each eligible person within a household can have their own account.

Co oznacza że jedno konto na 1 osobę, jeśli w domu mamy kilka osób każda może mieć swoje własne. Tak więc chyba jest dla mnie jakiś ratunek Tongue


RE: FAKE KONTA - omencs - 31-01-2010 15:33

Ja zrobiłem 3 fake konta, i wpisałem prawdziwe imiona i nazwiska siostry/brata, to dostane bana? I czy mam coś do nich napisać?


RE: FAKE KONTA - Magnus - 31-01-2010 15:46

lepiej napisz !! bo moga bana CI walnoc


RE: FAKE KONTA - omencs - 31-01-2010 16:05

To jak mam to napisać, bo nie za bardzo umiem angielski a już dawno te konta zrobiłem.
Sorry, but I forgot write message. My family has got account on lockerz on one computer.
Tak będzie dobrze?
I w którym miejscu się piszę do nich wiadmość? Tam na dole w "contact us"?


RE: FAKE KONTA - Marello - 31-01-2010 17:56

Omencs nic nie pisz za 3 konta na pewno nie dostaniesz bana nie masz co pisac MAGNUS95 pieprzy głupoty Big Grin Poważnie nie masz się o co bać Big Grin Ja mam 4 konta z jednego IP i zamówiłem nagrodę Big Grin


RE: FAKE KONTA - Shine - 01-02-2010 05:12

No dokładnie, najlepiej to poproś z rodziny by dał się namówić, albo wpisz jego imiona w rejestracji i twój mail xD.


RE: FAKE KONTA - omencs - 01-02-2010 08:44

No właśnie tak zrobiłem, tylko że tam ptz nie wbijam. Czasami tylko wejde.


RE: Fake Konta - Marello - 01-02-2010 16:11

To się i tak nei przejmuj mam tam samo rzadko tam wchodzę (na te inne konta) Tongue


RE: Fake Konta - Shine - 03-02-2010 15:00

No to tak jak ja, nikt nie mówił, że osoba zaproszona przez ciebie musi brać udział w zabawie Smile.