Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake Konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Fake Konta (/Temat-Fake-Konta-1044)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: FAKE KONTA - WalkmaN - 21-01-2010 21:39

Pozmieniaj dane w tych kontach i wszystko bedzie ok Wink


RE: FAKE KONTA - Kleszczman - 21-01-2010 22:33

Zmiana danych tez raczej nic nie da bo wszystko bazuje na IP. Nawet zmienne po części zawiera te same logi czyli przy próbie zamówienia jakiegokolwiek PRIZE`a, zamiast nagrody zobaczysz krótki i przejrzysty tekst: BAN !!


RE: FAKE KONTA - NIK - 22-01-2010 13:10

mam pytanie bo mam zrobione 3 konta na ip na 2 gram uczciwie a na 1 mam chyba 40 fake e-maili zaproszonych i zaakceptowanych nie wiedziałem ze dostane bana(jeszcze nie dostałem) ale z tego co czytałem na forach to sie zaczynam obawiac ;(( żaluje mojego postepowania ale w najgorszym przypadku to zbanuja mi tez te 2 konta co grałem uczciwie?? czy tylko to z fałszywymi e-mailami


RE: FAKE KONTA - Luinehil - 22-01-2010 13:18

Hmmm... chyba tylko te nieuczciwe konto ci zbanują, ale nie jestem pewna.
Jeżeli chcesz mieć pozostałe konta na pewno, to napisz do Lockerz i poproś o usunięcie tego konta z fake mailami, może ci się upiecze.


RE: FAKE KONTA - NIK - 22-01-2010 13:20

a mogłby ktos przedstawic mi jak to napisać? a i jeszcze jedno bo tydzień temu zdobyłem z-list i nie dostałem potwierdzenia wysłania to przyjdzie mi ta koszulka jak napisze o usunięcie konta?


RE: FAKE KONTA - freemen11 - 22-01-2010 13:30

Napisz w tym temacie: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=911
Weź daj chłopakom tekst po polsku(Chyba że nie potrafisz ułożyć kilku zdań to masz problem;]) to Ci go przerobią na angielskiSmile
A co do koszulki to na 100% nie wyślą jak im napiszesz maila.


RE: FAKE KONTA - Zythus - 22-01-2010 13:35

O tak wyślą, ale jak napiszesz , to chyba ne


RE: FAKE KONTA - NIK - 22-01-2010 13:35

chciałbym mieć tą koszulke ;/
jak myślicie wysłać e-maila z usunięciem konta jak dostane koszulke czy jak oa przyjdzie?


RE: FAKE KONTA - Zythus - 22-01-2010 14:47

"jak dostane koszulke czy jak oa przyjdzie? "
nie rozumiem pytania XD
Wyślij


RE: FAKE KONTA - NIK - 22-01-2010 14:50

usunać konto czy dopiero jak mi przyślą koszulkę