Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - id-user - 19-06-2017 12:27

Dla mnie nie ma takiego czegoś jak czynnik sezonowy ...

Wakacje --> Ludzie nie siedzą w domu .... SERIOO ? Jakoś rok temu w wakacje nabiłem najwięcej subów i dalej mam z nich odnowienia.

Wszystko zależy od niszy i jej skuteczności.


RE: Odnowienia - fusek - 19-06-2017 12:29

A odnowienia według Ciebie od czego zaleZa? Nisza ta sama tylko linki na ef 2.0


Odnowienia - mahuzz - 19-06-2017 12:33

Odnowienia zależą od niszy? Chyba nie Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Odnowienia - Karewer - 19-06-2017 12:54

Może po prostu po całej aferze i w ciągu obecnego roku, coś zostało wprowadzone nowego przez operatorów? Może jakieś nowe limity. Nie wiem, ale przydałoby się to zweryfikować. Dobrze by było, żeby sama @[eforsa] zabrała głos w tej sprawie, bo może ma jakieś istotne informacje, o których z jakiegoś powodu nie wspomniała tutaj. Smile


RE: Odnowienia - id-user - 19-06-2017 13:24

(19-06-2017 12:33)mahuzz napisał(a):  Odnowienia zależą od niszy? Chyba nie Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie chodzi mi o to że odnowienia zależą od niszy ale o to że na eforsie 1.0 konwersja była lepsza niż na 2.0.


RE: Odnowienia - gimpuśpimpuś - 19-06-2017 13:30

Hej,

Może jest możliwość zobaczenia czy dana osoba się wypisała ? U mnie kilka osob się zapisało, ale odnowień nie ma, pewnie odrazu sięwypisują widząc SMS.


RE: Odnowienia - id-user - 19-06-2017 13:43

(19-06-2017 13:30)gimpuśpimpuś napisał(a):  Hej,

Może jest możliwość zobaczenia czy dana osoba się wypisała ? U mnie kilka osob się zapisało, ale odnowień nie ma, pewnie odrazu sięwypisują widząc SMS.

Niestety nie.


RE: Odnowienia - pavi - 19-06-2017 14:09

robiłem sobie test w ogóle nie wiem jak było kiedyś ale teraz to koniecznie trzeba czymś po odblokowani klienta zachęcić by wytrzymał kilka minut aż przyjdzie sms rebildujący. w sms odrazu jak byk jest jak się wypisać wystarczy napisać STOP (NAZWA USŁUGI) i mamy po zawodach. Oczywiście treść jest odblokowana ale leadu niema bo niema obciążenia klienta.


Odnowienia - mahuzz - 19-06-2017 14:16

Tylko mimo to duży % to są ludzie którym zależy na contencie, nie czytają regulaminow, i maja gdzieś ze to kosztuje tyle i tyle. Coś tam wpadło już ale i tak jak na poniedziałek - mega słabo. Poczekamy zobaczymy - bez paniki Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Odnowienia - patrykkx - 19-06-2017 14:19

Wpada wpada, tylko większość właśnie z eforsa 1.0 Smile