Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - Lotheo - 11-07-2015 19:12

Muszę chyba też przetestować M0 20 Smile


RE: Odnowienia - shiks - 13-07-2015 12:54

dziś z odnowieniami dramat..a szkoda Smile


RE: Odnowienia - Critical - 13-07-2015 15:31

Dramatu nie ma, jest w porządku, z pewnością jeszcze doliczy przed północą jak tydzień temu Wink


RE: Odnowienia - Lotheo - 13-07-2015 16:59

mniej niż połowa tego co była tydzień temu. Także, rzeczywiście jest tragedia.


RE: Odnowienia - namo - 14-07-2015 17:37

Nie bądź zdziwiony, ogarnij się, zejdź na ziemię. Jakbyś dostał takiego sms-a

[Obrazek: E9fMtCe.png]

też byś się wypisał. Na tym polega ten biznes, trzeba cały czas pozyskiwać nowe leady a nie próbować żyć z odnowień, one są dodatkiem (bonusem). Jak chcesz mieć konkretny dochód pasywny to kup kamienicę w centrum Warszawy i ją wynajmuj. Tutaj trzeba pracować systematycznie, pełne 8h dziennie żeby dochody były wymierne i nie przypominały kieszonkowego.


RE: Odnowienia - Lotheo - 14-07-2015 17:59

@[namo]
Nie pociskaj mi tutaj farmazonów o ogarnianiu się, bo wpadały mi leady jeszcze tydzień temu z wydarzenia, które miało miejsce 3 miesiące temu, a brakło paru nowszych odnowień, więc stwierdzam, że ludzie są idiotami. Pracuję cały czas na eforsie. Piszesz do mnie w taki sposób, jak bym zarabiał na subach od wczoraj. Na subach pracuję od początku tamtych wakacji i widzę jak to wygląda. Odnowienia + praca przez cały czas, w zupełności mi wystarczą, bez żadnych kamienic w Warszawie. Taka inwestycja była by głupota, bo nie trzeba być jasnowidzem, żeby to przewidzieć i oszacować, jakie straty może przynieść taka inwestycja w centrum Warszawy.

BTW. Nie lubię takiego umoralniania, bo mnie strasznie irytuje. Można by pomyśleć, że jajko próbuje być mądrzejsze od kury, przez taki filozoficzny bełkot.


RE: Odnowienia - namo - 14-07-2015 18:36

Od tamtych wakacji, co? Kiedy ja kupowałem dachówkę ceramiczną na dom postawiony za hajs z pobieraczka to ty lajkowałeś filmy JJayJokera z Minecrafta kuro.


RE: Odnowienia - piotrekprorok - 14-07-2015 19:08

Taaa...

[Obrazek: 49dER6p.png]


RE: Odnowienia - Lotheo - 14-07-2015 19:17

(14-07-2015 18:36)namo napisał(a):  Od tamtych wakacji, co? Kiedy ja kupowałem dachówkę ceramiczną na dom postawiony za hajs z pobieraczka to ty lajkowałeś filmy JJayJokera z Minecrafta kuro.

Twoja zarobki z tego całego pobieraczka są jak UFO. Ktoś kiedyś słyszał, nikt nigdy nie widział, a puszysz się jak paw pisząc o nich.

To już nie mogę zarabiać na subach od roku czasu, bo Ty gdzieś kiedyś tam coś zarabiałeś? Nie mogę wyrazić własnego zdania od kiedy i jakie odnowienia mi wpadają (mimo, że mam porównanie z pewnego okresu czasu na swoim koncie) bo Ty sobie gdzieś zarabiałeś na pobieraczku? A kim Ty kurw* jesteś ? alfą i omegą internetu?
Ochłoń dzieciaku i przestań pruć dupę tutaj do każdego, bo wiele osób ma Cie dosyć zapewne. Przestań pociskać te filozoficzne pierdoły, bo jak czytam te Twoje wysrywy, to mi się słabo robi Smile

BTW. Nie wiem, co to jest JJayJokera. Pewnie jakieś gówno, dla takich internetowych znafffcóf, jakim Ty jesteś.
---------------------------------------------------
Wiem, że się uniosłem, ale nie mogłem dłużej słuchać tego panoszenia się i tej "wyższości" w tonie i sposobie wypowiedzi tego typa. Jeśli Administracja uzna, że zasługuję na warna to proszę o przyznanie mi go. Przepraszam za napinkę.


RE: Odnowienia - namo - 14-07-2015 20:04

Jesteś już kolejnym napinaczem w dziale "Onowienia" który beczy bo mu ludzie wypisują się z subskrypcji. W sumie to chyba po to ten dział powstał :-) Skserować ci Lotheo moją książkę przychodów i rozchodów żeby udowodnić ci, że na odśnieżaniu mojego podjazdu wyjdziesz lepiej niż na efrosie?

W eforsie, działam od maja 2k15, wcześniej sprawdzałem czy płacą terminowo, przekonali mnie dlatego ostatnio rzucam im duży ruch. piotrekprorok, zapisz sobie kwotę z mojego banerka, sprawdzaj co jakiś czas.