Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile postów dziennie w grupach mogę napisac, by nie dostać blokady? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ile postów dziennie w grupach mogę napisac, by nie dostać blokady? (/Temat-Ile-postow-dziennie-w-grupach-moge-napisac-by-nie-dostac-blokady-104384)



Ile postów dziennie w grupach mogę napisac, by nie dostać blokady? - patulsky1337 - 23-12-2014 15:01

J.w W temacie... jaka jest bezpieczna granica, której nie powinienem przekraczać? Czy istnieje taka w ogóle? Domyślam się, że jak jest na dołączanie do grup, to na pisanie postów też jest.


RE: Ile postów dziennie w grupach mogę napisac, by nie dostać blokady? - aero2 - 23-12-2014 15:06

Nie słyszałem o tym, chyba że cię dużo osób zgłosi, to możesz dostać blokadę od razu po dodaniu.


RE: Ile postów dziennie w grupach mogę napisac, by nie dostać blokady? - Shadow271 - 23-12-2014 16:20

Nie ma bezpiecznej granicy. Bana możesz dostać zarówno po dodaniu 1 posta w grupach, jak i po 5 postach.


RE: Ile postów dziennie w grupach mogę napisac, by nie dostać blokady? - dawid020899 - 29-12-2014 00:35

Ja dodaje po 2-3 posty na dzień i jeszcze nie dostałem blokady, a zdaje mi się, ze trochę osób mnie zgłosiło. Jerk


RE: Ile postów dziennie w grupach mogę napisac, by nie dostać blokady? - Kickster - 29-12-2014 02:05

Caly facebook oparty jest na konfidenstwie wiec reguly nie ma


RE: Ile postów dziennie w grupach mogę napisac, by nie dostać blokady? - patulsky1337 - 29-12-2014 18:31

hm... tak... może odkop ale i tak dzięki za pomoc... chodź teraz jej już nie potrzebuje bo już nie spamuje na grupach. Jerk2


Ile postów dziennie w grupach mogę napisac, by nie dostać blokady? - Klin - 30-12-2014 02:34

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.