Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5$ w jeden dzień z pomocą hitlepa ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: 5$ w jeden dzień z pomocą hitlepa ? (/Temat-5-w-jeden-dzien-z-pomoca-hitlepa-104379)



5$ w jeden dzień z pomocą hitlepa ? - deidara3210 - 23-12-2014 14:06

Chciałbym zapytać czy mogę zrobić sobie jakąś stronkę beż praktycznie żadnej zawartości tylko same banery ( reklamy ) od różnych serwisów. Przykład stronki : http://zarabiamwsieci.vgh.pl/news.php. Wykupić premium w hitleapie, komercje w sandboxie i na np. 5 VPNach mieć te 5k minut ( licząc ze po 15 sek na wejscie to wychodzi 20k views ) stawka za łącznie wszystkie banery była by 2$ czyli wychodzi mi 40$ za dobę czyli 120 złoty więc coś mi smierdzi w tym zarobku. Pytanie brzmi czy mogę działać takim sposobem ( oczywiście hitleap premium ruch z google ). Jeśli mogę i nie dostanę bana to czy muszę takową stronkę bardziej rozbudować czy może być coś w tym stylu ? Może być darmowa domena na reklamy czy a może lepiej bloga lub płatną domenę. Czy muszę co jakiś czas zmieniać te stronki czy mż być w ciągu roku np. 2,000,000 wyś na jednej stronce ? Za pomoc daje reputy.


RE: 5$ w jeden dzień z pomocą hitlepa ? - 9Jarek9 - 23-12-2014 17:54

Większość sieci CPM nie akceptuje takiego sztucznego ruchu, dostaniesz bana za takie wejścia.
A do tego na większości sieci reklamowych czeka się na akceptacje strony, a więc jeśli masz taką stronę bez zawartości na darmowej domenie, to szansa na akceptacje jest bliska zeru.


RE: 5$ w jeden dzień z pomocą hitlepa ? - deidara3210 - 23-12-2014 20:59

Ale ruch normalnie by pochodził z google czytałem troche na forum i podobno nie ma bana z takiego trafficu. Chodzi mi bardziej o sieci CPM gdzie nie sprawdzają stronki np. cpm24 maxptp proptp itp. Prosze o pomoc.